21.11.2021
Телеканал NTD

Бізнес на бананових кексах: як американка змінила професію

Бізнес на бананових кексах: як американка змінила професію

Донедавна ця дівчина працювала фоторедактором у відомій компанії - виробника одягу, а нині робить знімки власних..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Донедавна ця дівчина працювала фоторедактором у відомій компанії — виробника одягу, а нині робить знімки власних бананових кексів. Десерт, який багатьом припав до смаку, став основним джерелом заробітку Еллі Чернік. Вона готує його зі шкільних років за унікальним рецептом своєї бабусі.

[Еллі Чернік, пекар]:
«Усі нетямилися від захоплення й казали: «Це найкращий банановий кекс, який я куштував. Можна мені рецепт?» Й оскільки я завжди хотіла створити на його основі свій бізнес, то відповідала: «Ні, рецептом не ділитимуся. Я одна такі робитиму».

Для приготування бананового кексу або, як його ще називають, бананового хліба, дівчина використовує головно стиглі банани, борошно, яйця, молоко та масло.

Слава про десерт почала швидко поширюватися, й до Еллі посипалися замовлення. Щоб спілкуватися з клієнтами, вона створила в одній із соцмереж сторінку. Туди вона регулярно викладає фото своїх виробів, приміром кексів, политих шоколадом чи кленовим сиропом.

Кухню Еллі орендує, тож під час пандемії на якийсь час довелося зробити перерву. Та коли кухня знову відкрилася, дівчина стала отримувати таку велику кількість замовлень, що вирішила покинути свою основну роботу й повністю присвятити себе солодкому виробництву.

[Еллі Чернік, пекар]:
«І гадки такої не було, що щодня лише пектиму бананові кекси, але вийшло саме так. Мені подобається робити людей щасливими, і мені до вподоби дивитися, як люди їх залюбки їдять».

Тепер вона готує приблизно по 500 кексів щотижня. Коло 300 розходиться по Мангеттену, а решту розсилає по всій країні.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бізнес на бананових кексах: як американка змінила професіюФранцузька компанія доставляє вантажі зі США вітрильникамиУ Німеччині винесли перший вирок у справі про тортури у в’язницях СиріїПольща повідомляє про найбільшу добову кількість нових хворих на COVID-19 з листопадаПівденнокореєць обіцяє завжди користуватися смартфонами LG, які зникають із ринкуЕкологи закликають годувати диких качокЕксполіціянта Дерека Шовіна визнали винним у смерті Джорджа ФлойдаЧому на південному узбережжі Кенії тепер вилуплюється більше черепахЄС дав Кіпру виняткове право виробляти й продавати сир халуміМініпарки допомагають афінянам пережити спеку й задуху