22.12.2021
Телеканал NTD

В Індії очищають Ганг від квіткових відходів і роблять із них ароматичні палички

В Індії очищають Ганг від квіткових відходів і роблять із них ароматичні палички

Стартап в індійському місті Канпур робить із храмових квітів ароматичні палички. Щороку індійці викидають у річки..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Стартап в індійському місті Канпур робить із храмових квітів ароматичні палички. Щороку індійці викидають у річки й водойми вісім мільйонів тонн квітів, використаних під час релігійних церемоній.

[Анкіта Агарвал, голова переробного підприємства]:
«Усі пестициди й інсектициди, якими обробляли квіти, змішуються з річковою водою, і вона стає високотоксичною».

Викинуті квіти збирають, відокремлюють від сміття, а потім очищають від хімічних речовин. З отриманої сировини роблять ароматичні палички, кольорові порошки для фестивалю Холі, біогумус і навіть екологічну штучну шкіру.

[працівниця переробного підприємства]:
«Люди викидають квіти, і виникають гори сміття. А ми збираємо їх і переробляємо, тому дуже цим пишаємося».

Переробне підприємство з’явилося в Канпурі чотири роки тому. Тут працює приблизно сто осіб, здебільшого жінки. Бізнес компанії має успіх навіть під час пандемії.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Індії очищають Ганг від квіткових відходів і роблять із них ароматичні паличкиГубернатор Техасу обіцяє розслідувати причини масштабного відключення світлаСмертність від COVID-19 та ожиріння: зв’язок доведеноЄгипет готується відкрити нову столицю країниВ Індії вакцинують жителів віддалених сілБезпритульним собакам Косова знаходять господарів у ЄС та СШАВООЗ закликає тимчасово заборонити торгівлю дикими тваринами на ринкахВ Естонії нарощують виробництво соломинок для коктейлів з очерету40 000 підземних поштовхів: на ісландському півострові Рейк’янес чекають виверженняООН: майже мільйон людей голодує в Мозамбіку