03.11.2021
Телеканал NTD

Парад мумій і новий музей: як Єгипет приваблює туристів під час пандемії

Парад мумій і новий музей: як Єгипет приваблює туристів під час пандемії

Ось так грандіозно в Єгипті перевозили 22 мумії стародавніх правителів. 18 царів і чотири цариці перемістили..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Ось так грандіозно в Єгипті перевозили 22 мумії стародавніх правителів. 18 царів і чотири цариці перемістили з Єгипетського музею, що на каїрській площі Тахрір, до Національного музею єгипетської цивілізації в давньому місті Фустат, який зараз є частиною Каїра.

У музеї кілька років проводили реконструкцію. Прибуття мумій ознаменувало його урочисте відкриття.

Кожен артефакт помістили в заповнену азотом капсулу. Біля місця призначення їх зустріли залпом із 21 гармати.

Усі мумії належать до епохи Нового царства. Це період найвищого розквіту давньоєгипетської державності.

У музеї також можна побачити колекцію предметів різних епох: від доісторичного часу до наших днів.

[Ахмед Гонейм, працівник Національного музею єгипетської цивілізації]:
«Ми розповідаємо про всі цивілізації, які існували в Єгипті в різні епохи. Ми розповідаємо, як єгиптяни досягли успіху в різних галузях, таких як медицина, інженерія, виробництво хліба та багато інших».

Тут також є інтерактивні екрани, які допоможуть дізнатися про кам’яну добу, Стародавнє та Середнє царство, греко-римське панування, а ще про ісламську й коптську цивілізації.

[Абделазім Абделразек, директор музейної лабораторії]:
«Експозиція містить артефакти доісторичних часів, як-от кам’яні інструменти й скелети, експонати Стародавнього і Середнього царств, а також предмети сучасної, ісламської та коптської епох».

Фустат, де розмістився новий музей, був столицею Єгипту за династії Омейядів після арабського завоювання.

Таке урочисте відкриття має пожвавити туристичний сектор Єгипту, який майже повністю зупинився через карантинні обмеження.
Коротке посилання на цю сторінку:

Парад мумій і новий музей: як Єгипет приваблює туристів під час пандеміїЄдиноріг і портрет Ентоні Гопкінса: торти на виставці в ЛондоніКазковий світ ляльок повертається на сцену в МексиціДитинча мармозетки стало сюрпризом для зоопарку в Північній МакедоніїАнтоніо Бандерасу ставити мюзикл допомагає дочкаВишукані весільні наряди показали на Тижні моди в МумбаїФестиваль традицій та ремесел Пакистану проходить в ІсламабадіЯк жили кочівники в Ладакху, показали на фестивалі в ІндіїХудожник перевірив, що зможе створити на горі за мінус 10 градусів ЦельсіяГарбуз заввишки з 5-поверховий будинок з’явився біля затоки в Гонконзі