21.10.2021
Телеканал NTD

Німеччина обмежить використання вакцини AstraZeneca

Німеччина обмежить використання вакцини AstraZeneca

Німеччина обмежить використання вакцини AstraZeneca від COVID-19 для людей віком 60 років і старших, а також..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Німеччина обмежить використання вакцини AstraZeneca від COVID-19 для людей віком 60 років і старших, а також високопріоритетних груп. Про це заявила канцлер Ангела Меркель.

Цей крок погодили 16 федеральних земель Німеччини. Він став відповіддю на численні випадки тромбозу мозку в пацієнтів.

[Ангела Меркель, канцлер Німеччини]:
«Рекомендації комітету щодо вакцин ґрунтуються на даних, які зібрали експерти за останні тижні, вивчаючи дуже рідкісні, але серйозні випадки тромбозу в людей, яким зробили щеплення AstraZeneca. Висновки комітету неможливо ігнорувати. Ось чому федеральний уряд і влада земель вирішили взяти їх до уваги».

Рішення може стати серйозною перешкодою для кампанії вакцинації в Німеччині.

[Єнс Шпан, міністр охорони здоров’я Німеччини]:
«Без сумніву, невдача полягає в тому, що одна з доступних нам вакцин становить ризик для певної вікової групи. До двадцять дев’ятого березня було зареєстровано 31 випадок тромбозу після вакцинування препаратом AstraZeneca. На жаль, дев’ять із них закінчилися смертю».

66-річна Ангела Меркель також сказала, що сама поки не зробила щеплення, але сподівається, що скоро матиме таку можливість.

[Ангела Меркель, канцлер Німеччини]:
«Коли прийде моя черга, я зроблю щеплення. Також препаратом AstraZeneca. Скоро моя черга може підійти. Однак слід подивитися, як ітиме процес у Берліні та різних землях».

Обмеження на використання вакцини починають діяти із середи. Раніше багато країн ЄС і решти світу через ті ж причини тимчасово припинили використовувати препарат AstraZeneca. Однак пізніше європейський регулятор оголосив, що не знайшов явного зв’язку між вакциною і випадками тромбозу. Після цього вакцинацію відновили.
Коротке посилання на цю сторінку:

Німеччина обмежить використання вакцини AstraZenecaВ Індії зростає попит на глиняні горщикиСвіт перебуває на піку народжуваності близнюківОперні співаки Англії допомагають людям, які перехворіли на COVID, правильно дихатиГрупа волонтерів має намір провести 40 днів в ізоляції в підземній печеріЄгипет готується відкрити нову столицю країниРозкішний амстердамський готель готує гамбургери по 20 євро за штукуПоля нарцисів в Англії в самому розквіті, але збирати їх нікомуРуандійські майстри перетворюють старі покришки на крісла, столи та взуттяСевілья відроджує традицію дарувати британській королеві апельсини на мармелад