22.12.2021
Телеканал NTD

Вогняне шоу в Ісландії: тисячі туристів поспішають до активного вулкана

Вогняне шоу в Ісландії: тисячі туристів поспішають до активного вулкана

На ісландському півострові Рейк'янес уже півтора тижня з вулкана вивергається лава. Помилуватися видовищем поспішають тисячі туристів...

Дата завантаження: 2021-04-21

video

На ісландському півострові Рейк’янес уже півтора тижня з вулкана вивергається лава. Помилуватися видовищем поспішають тисячі туристів. Ця вогняна вистава розгортається за 30 кілометрів од ісландської столиці Рейк’явіка.

[турист]:
«Дуже приємно бути тут серед безлічі людей. Після 2020 року вже здається нереальним опинитися серед народу».

Нескінченна черга автомобілів на дорозі до вулкана стала звичною. Для мандрівників проклали спеціальну стежку завдовжки три з половиною кілометри. Територію поруч з активним вулканом патрулюють рятувальники. Стежать, щоб люди не зайшли до небезпечних районів.

Деякі туристи побували тут уже кілька разів.

[туристка]:
«Я приїжджаю втретє, і з кожним приїздом усе дуже змінюється. Першого разу можна було підійти прямо до кратера, постояти на краю, немов зливаючись із ним у єдине ціле. Та незабаром він почав заповнюватися лавою, яка твердне, і пройти вже неможливо. Вона ніби відштовхує нас усе далі й далі».

Вулканологи кажуть, що виверження може незабаром припинитися, а може тривати роками й навіть десятиліттями.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вогняне шоу в Ісландії: тисячі туристів поспішають до активного вулканаМасаж і класична музика: як у Малайзії вирощують японські диніПариж закриє старовинний пташиний ринок XIX століттяЩільне прилягання й подвійний шар: у США розповіли, як збільшити ефективність масокОперні співаки Англії допомагають людям, які перехворіли на COVID, правильно дихатиПоліція патрулює активний вулкан Етна, щоби вберегти туристівНімеччина обмежить використання вакцини AstraZenecaПродаж бджіл у Нью-Йорку — прибутковий бізнесАфганець, не діставши статусу біженця в ЄС, став успішним фермером на батьківщиніОпитування: як карантин уплинув на жителів Києва