28.07.2021
Телеканал NTD

Найбільше поле тюльпанів в Азії приваблює туристів до Кашміру

Найбільше поле тюльпанів в Азії приваблює туристів до Кашміру

По-справжньому весняний настрій створює квітуче тюльпанове поле в індійському штаті Джамму і Кашмір. Воно найбільше в..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

По-справжньому весняний настрій створює квітуче тюльпанове поле в індійському штаті Джамму і Кашмір. Воно найбільше в Азії. Щороку сюди приїздять тисячі туристів, аби помилуватися цвітінням.

З нагоди відкриття сезону відвідувань тут проводять фестиваль традиційних танців і музики.

[туристка]:
«Тюльпанове поле — це дуже особливе місце, бо за рік воно відкривається усього на кілька місяців. І такі фестивалі дуже важливі для Кашміру, оскільки повертають нас до нормального життя, сприяють туризму, а ще дають змогу побути серед людей».

[туристка]:
«Тут дуже добре і спокійно. Ми раді, що приїхали».

Мальовниче поле лежить у передгір’ї пагорбів Забарван, і звідси відкривається краєвид знаменитого озера Дал. Якщо не почнуться рясні дощі чи холоди, то тюльпани цвістимуть три-чотири тижні.
Коротке посилання на цю сторінку:

Найбільше поле тюльпанів в Азії приваблює туристів до КашміруЗа що одну українську казку полюбили в усьому світіЯкі зірки заробили найбільше за всіх, розповів тижневик VarietyХудожник перевірив, що зможе створити на горі за мінус 10 градусів ЦельсіяСкрипка для бідних: як із ПВХ роблять інструменти«Божественну комедію» Данте переклали на 3D-анімаціюЯк в Індії та Кенії відзначають Всесвітній день слонівКоштовні подарунки від князів та гетьманів виставили на огляд у КиєвіУ високогірному Ла-Пасі проходять перегони на саморобних картахЗолоту пектораль знову показали на виставці в Києві