22.01.2021
Телеканал NTD

Найбільше поле тюльпанів в Азії приваблює туристів до Кашміру

Найбільше поле тюльпанів в Азії приваблює туристів до Кашміру

По-справжньому весняний настрій створює квітуче тюльпанове поле в індійському штаті Джамму і Кашмір. Воно найбільше в..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

По-справжньому весняний настрій створює квітуче тюльпанове поле в індійському штаті Джамму і Кашмір. Воно найбільше в Азії. Щороку сюди приїздять тисячі туристів, аби помилуватися цвітінням.

З нагоди відкриття сезону відвідувань тут проводять фестиваль традиційних танців і музики.

[туристка]:
«Тюльпанове поле — це дуже особливе місце, бо за рік воно відкривається усього на кілька місяців. І такі фестивалі дуже важливі для Кашміру, оскільки повертають нас до нормального життя, сприяють туризму, а ще дають змогу побути серед людей».

[туристка]:
«Тут дуже добре і спокійно. Ми раді, що приїхали».

Мальовниче поле лежить у передгір’ї пагорбів Забарван, і звідси відкривається краєвид знаменитого озера Дал. Якщо не почнуться рясні дощі чи холоди, то тюльпани цвістимуть три-чотири тижні.
Коротке посилання на цю сторінку:

Найбільше поле тюльпанів в Азії приваблює туристів до КашміруВ Іспанії облаштували найбільший у Європі критий вертикальний садПерегони з часом: баварцеві двічі на рік доводиться переводити 365 годинниківТеатр із доставлянням: італійські актори приїжджають за викликом до парківКанадці побудували найбільший сніговий лабіринтУ Великій Британії за час карантину втричі зріс попит на пазлиНовий рекорд Гіннеса: іграшковий поїзд зіграв найдовшу мелодію на келихахДерева й гілки: палестинець придумав незвичайний інтер’єр для кав’ярніЯпонські ченці босоніж походили по розпеченому вугіллю й помолилися про здоров’я людейТанго в захисних костюмах: швейцарські танцюристи нагадали про себе