22.02.2021
Телеканал NTD

Творець статуї Трампа в позі лотоса сподівається, що експрезидент почне медитувати

Творець статуї Трампа в позі лотоса сподівається, що експрезидент почне медитувати

Китайський дизайнер Хун Цзіньши з провінції Фуцзянь навіть не сподівався, що його останній витвір стане настільки..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Китайський дизайнер Хун Цзіньши з провінції Фуцзянь навіть не сподівався, що його останній витвір стане настільки популярним.

43-річний чоловік створює меблі. Статую 45-го президента США в позі медитації зробив просто для втіхи. Але потім отримав численні запити на такі фігурки від людей з усього Китаю та з інших країн. Вирішив почати масове виробництво.

Цей образ дизайнер придумав ще торік восени.

[Хун Цзіньши, дизайнер]:
«Тоді Трамп ще вів виборчу кампанію і відчував велику напругу. Згідно з нашою традицією літня успішна людина, яка була президентом США, має почати насолоджуватися своїм віком і бути більш розслабленою. Але він усе ще був дуже напруженим. Я хотів створити його контрастний образ».

Упродовж семи місяців Цзіньшу співпрацював зі своїм другом-скульптором. Витвір вони завершили лише нещодавно. За словами Цзіньши, для Дональда Трампа настав найліпший час для відпочинку й розслаблення.

[Хун Цзіньши, дизайнер]:
«У своїй нинішній ситуації насправді він цілком може собі дозволити помедитувати, посидіти в медитації чи, як кажуть буддисти, у самоспогляданні. Зараз для цього найліпший час».

Скульптор каже, що йому було б цікаво подивитися на реакцію Дональда Трампа на його витвір.

[Хун Цзіньши, дизайнер]:
«Трамп уже пішов, та мені здається, що він досі не може цього в душі відпустити. Надіюсь, він побачить цю скульптуру, і йому стане спокійніше. Він посміється з неї, і це його підбадьорить».

Дизайнер продав уже коло 200 статуй. Випускає їх у двох розмірах. На кожну йде коло 10 днів роботи. 16-сантиметрова модель коштує 150 доларів, а статуя заввишки 46 сантиметрів — коло 3000 доларів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Творець статуї Трампа в позі лотоса сподівається, що експрезидент почне медитуватиГонконжці можуть подавати на візу, яка потім дасть їм змогу стати британськими громадянамиHuman Rights Watch звинувачує Китай у порушенні прав людини напередодні зимової Олімпіади-2022Гонконжці емігрують до Великої Британії разом зі своїми домашніми улюбленцямиПродемократичних активістів повернули з материкового Китаю до Гонконгу, де їм висунуть нові звинувачення«У нас більше немає виборів»: гонконжці — про виборчу реформуПекінські дідусі вже майже 40 років тягають залізо в тренажерному заліУ Гонконзі судять 47 активістів за організацію праймеризУ Європі та США засудили напад на друкарський цех Epoch Times у Гонконзі