21.11.2021
Телеканал NTD

Грандіозне світлове шоу: 500 дронів злетіли в небо над Дубліном у День святого Патріка

Грандіозне світлове шоу: 500 дронів злетіли в небо над Дубліном у День святого Патріка

Феєричне світлове шоу розігралося над Дубліном. Його влаштували з нагоди Дня святого Патріка. Щоб створити десятки..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Феєричне світлове шоу розігралося над Дубліном. Його влаштували з нагоди Дня святого Патріка. Щоб створити десятки світлових інсталяцій, у небо злетіло 500 дронів.

Для вистави спеціально зробили надлегкі безпілотники. Вага кожної машини — 340 грамів. Святкове шоу називається «Оркестр світла». Його підготувала дублінська міська рада, організатори Фестивалю святого Патріка й місцева туристична компанія.

День святого Патріка відзначають із XVIII століття. У католиків він припадає на 17 березня. Свято присвячене прийняттю християнства в Ірландії та культурній спадщині цієї країни.

День святого Патріка святкують і в інших країнах. Зазвичай урочистості супроводжуються парадами й фестивалями. Цього року через пандемію звичних розваг не буде. Однак до свята 670 пам’яток у всьому світі підсвітили зеленим кольором.
Коротке посилання на цю сторінку:

Грандіозне світлове шоу: 500 дронів злетіли в небо над Дубліном у День святого ПатрікаНовий рекорд Гіннеса: іграшковий поїзд зіграв найдовшу мелодію на келихахУ Новому Орлеані через скасування параду люди прикрасили будинки як карнавальні платформиНью-йоркський магазин неонових вивісок досі популярнийУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схил«Таємну вечерю» да Вінчі знову можна оглянути в МіланіКиргизькі туристи катаються по високогірному озері на саморобних санкахУ Каліфорнії квітучі поля жовтцю приваблюють туристівМобільний театр подорожує бідними кварталами ЄгиптуТанго в захисних костюмах: швейцарські танцюристи нагадали про себе