21.02.2021
Телеканал NTD

На розкопках стародавньої Олімпії знайшли майже 3000-літню статуетку бика

На розкопках стародавньої Олімпії знайшли майже 3000-літню статуетку бика

Грецькі археологи знайшли стародавню бронзову статуетку бика на місці розкопок святилища Олімпія, що на півострові Пелопоннес...

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Грецькі археологи знайшли стародавню бронзову статуетку бика на місці розкопок святилища Олімпія, що на півострові Пелопоннес.

Фігурку відкопали біля руїн храму Зевса. Науковці вважають, що її виготовили в період між 1050 і 700 роками до нашої ери.

Статуетка добре збереглася. На думку археологів, її піднесли головному богу-олімпійцеві як жертвопринесення.

Спочатку Олімпія була поселенням у грецькій області Еліда. Античні Олімпійські ігри вперше пройшли там у 776 році до нашої ери й були чимось на зразок релігійного культу. Туди з’їжджалися атлети з усієї Греції. На час змагань припинялися війни між усіма грецькими полісами.

Спочатку на Олімпіаді змагалися лише бігуни. Потім з’явилися перегони на колісницях і боротьба. Також олімпійці згодом почали змагатися в стрибках у довжину, метанні списа й диска. Античні Олімпійські ігри проходили до 393 року.
Коротке посилання на цю сторінку:

На розкопках стародавньої Олімпії знайшли майже 3000-літню статуетку бикаЗацифровувати комах почали в лондонському музеїЯк і де створюють нові матеріали для польотів на низькій навколоземній орбітіSolar Orbiter зробив нові кадри ВенериКанали Сошимілко в Мехіко очищають бульбашками повітряБатько створив для сина екзоскелет, щоб він зміг ходитиЧи може штучний інтелект створити ідеальну скрипку?Загадка Стоунхенджу: як кварц протримався 4500 роківПівнічна жаба через 30 років повернулася до Норфолку19-річна бельгійка хоче побити рекорд, самотужки облетівши світ на моноплані