21.11.2021
Телеканал NTD

Квітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристів

Квітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристів

Фруктові сади Айтони, що в каталонській провінції Льєйда, убралися в рожеве. Тут, відчувши весну, пишно зацвіли..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Фруктові сади Айтони, що в каталонській провінції Льєйда, убралися в рожеве. Тут, відчувши весну, пишно зацвіли персикові дерева. Своєю мальовничістю вони можуть позмагатися навіть із квітучими сакурами.

Щовесни насолодитися краєвидом сюди приїжджають тисячі туристів.

[турист]:
«Цей чарівний пейзаж немов символізує початок нового циклу. Усі ми сподіваємося почути щось хороше в цьому році, який завдав уже чимало труднощів. Бажаю всім величезного щастя. Ми навчилися цінувати нематеріальне. Наприклад, тепер ми більше цінуємо людей, природу й пейзажі, як ось ці».

Фруктові сади розкинулися на 8500 гектарів. До пандемії під час цвітіння тут організовували всілякі розважальні заходи. Помилуватися персиковими й іншими деревами можна було навіть із повітряної кулі. Зараз тут дозволені піші й велосипедні прогулянки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Квітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристівУ Київському ботанічному саду імені Фоміна цвітуть магноліїНемовля встановило рекорд України, пірнувши 11 разВулиці Бонна вбралися в рожеві шати з вишневих квітівВедмеді бельгійського зоопарку розминають лапи після зимової сплячкиМініпаб на колесах: англійка доставляє напої до дверей клієнтівТокійців виманює на вулиці квітуча сакураНайстаріший британський розвізник газет вирішив поки не виходити на пенсіюМорський птах через ураган опинився в пустелі ТехасуКвітуча сакура ознаменувала початок весни у Вашингтоні