01.10.2021
Телеканал NTD

Квітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристів

Квітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристів

Фруктові сади Айтони, що в каталонській провінції Льєйда, убралися в рожеве. Тут, відчувши весну, пишно зацвіли..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Фруктові сади Айтони, що в каталонській провінції Льєйда, убралися в рожеве. Тут, відчувши весну, пишно зацвіли персикові дерева. Своєю мальовничістю вони можуть позмагатися навіть із квітучими сакурами.

Щовесни насолодитися краєвидом сюди приїжджають тисячі туристів.

[турист]:
«Цей чарівний пейзаж немов символізує початок нового циклу. Усі ми сподіваємося почути щось хороше в цьому році, який завдав уже чимало труднощів. Бажаю всім величезного щастя. Ми навчилися цінувати нематеріальне. Наприклад, тепер ми більше цінуємо людей, природу й пейзажі, як ось ці».

Фруктові сади розкинулися на 8500 гектарів. До пандемії під час цвітіння тут організовували всілякі розважальні заходи. Помилуватися персиковими й іншими деревами можна було навіть із повітряної кулі. Зараз тут дозволені піші й велосипедні прогулянки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Квітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристівПекінес Васабі став найкращим собакою Америки у 2021 роціНавіщо «запорожці» з усієї України з’їхалися до Києва«Земля — як одна країна»: француз відвідав усі держави світуБезстрашне білченя охороняє гроші в магазині свого рятівникаНайстаршому тенісистові світу — 97 років, і він досі в гріНа будівлі в Токіо оселилася величезна кішкаРибна ферма в Азад Кашмірі прихистила осиротілих гімалайських ведмежатРідкісні лемури оселилися в Честерському зоопарку в АнгліїЗумба в парку просто неба дарує щастя жителям Нью-Йорка