22.12.2021
Телеканал NTD

Мініпаб на колесах: англійка доставляє напої до дверей клієнтів

Мініпаб на колесах: англійка доставляє напої до дверей клієнтів

Вулицями англійського міста Брайтон їздить мініпаб, причеплений до велосипеда. Його власниця Дженніфер доставляє напої прямо до..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Вулицями англійського міста Брайтон їздить мініпаб, причеплений до велосипеда. Його власниця Дженніфер доставляє напої прямо до дверей клієнтів, бо у звичайному режимі працювати поки не можна.

[Дженніфер Лефт, власниця мініпаба]:
«Спочатку я хотіла купити візок для розвезення молока й вбратися дівчиною-селянкою. Потім думала про візок із морозивом, але зрештою зупинилася на велосипеді».

Дженніфер стала вже чимось на кшталт прикраси міста.

[Дейзі Асквіт, покупниця]:
«Вона блискуча бізнесвумен. Їй вдалося згуртувати нас, і ми почуваємося однією сім’єю. Коли вона їде на велосипеді й везе за собою паб, не можна не усміхатися».

Паб Дженніфер працює з 1850 року й уже пережив пандемію іспанського грипу. Його власниця впевнена: заклад вистоїть і цього разу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мініпаб на колесах: англійка доставляє напої до дверей клієнтівУ США мініатюрні коні-терапевти перейшли на віддалену роботуНемовля встановило рекорд України, пірнувши 11 разНе можу відпустити: відео з дитинчам панди й доглядачем набрало 4 млн переглядівКвітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристівУ Туреччині бабуся зайнялася боксом, щоб нокаутувати хворобу Паркінсона«Дотик любові»: як рукавички з теплою водою допомагають пацієнтам із COVID-19У Київському ботанічному саду імені Фоміна цвітуть магноліїПритулок для ослів: у Мексиці рятують в’ючних тварин від жорстокого поводженняМорський птах через ураган опинився в пустелі Техасу