21.10.2021
Телеканал NTD

Влада Непалу знову дозволила підійматися на Еверест

Влада Непалу знову дозволила підійматися на Еверест

Влада Непалу після річної перерви відкриває для сходжень Еверест. До Катманду вже прибули іноземні альпіністи. Серед..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Влада Непалу після річної перерви відкриває для сходжень Еверест. До Катманду вже прибули іноземні альпіністи. Серед перших — принц Бахрейну.

[Мохамед Хамад Мохамед Аль Халіфа, принц Бахрейну]:
«Ми всі схвильовані. Уся команда чекала цього, і ми дуже раді, що сезон відкривається. Сподіваємося, що доберемося до вершини й піднімемо там прапор Бахрейну».

Непал закрив гори для туристів торік у березні, щоб стримати поширення коронавірусу. Оскільки альпіністи повертаються, провідники знову матимуть роботу.

[Мінгма Шерпа, голова туристичної компанії в Катманду]:
«У прибулій команді 16 осіб. 13 із них, зокрема й принц, — із Бахрейну, а троє — із Великої Британії. Цього сезону це перша команда, яка прибула до Катманду для сходження на Еверест».

Висота Евересту — понад 8800 метрів. Як очікують, цього сезону гору спробує підкорити щонайменше 300 іноземних альпіністів. Прибувши до Непалу, вони тиждень пробудуть на карантині.
Коротке посилання на цю сторінку:

Влада Непалу знову дозволила підійматися на ЕверестЯпонія планує не пускати іноземних уболівальників на Олімпійські ігриЧеський фридайвер установив світовий рекорд із плавання під кригоюВійна проти нової Суперліги: УЄФА обіцяє заборони й дискваліфікаціїЗбірна України «Ігор нескорених» провела відкрите тренуванняОлімпійським іграм сучасності виповнилося 125 роківУ Києві найсильніша людина планети встановила новий рекордОргкомітет Токіо-2020 сподівається, що вакцинація допоможе успішно провести ІгриУ гірських велоперегонах Mediterranean Epic перемогли італієць і швейцаркаІталія пустить уболівальників на матчі Євро-2020 у Римі