21.11.2021
Телеканал NTD

На німецькій фермі дозволяють обніматися з вівцями, щоб забути про самотність

На німецькій фермі дозволяють обніматися з вівцями, щоб забути про самотність

На фермі біля німецького міста Геттінген проходять сеанси зоотерапії. Тутешні вівці допомагають людям хоч ненадовго забути..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

На фермі біля німецького міста Геттінген проходять сеанси зоотерапії. Тутешні вівці допомагають людям хоч ненадовго забути про соцдистанціювання й відірваність від суспільства.

[Лекса Восс, куратор програми зоотерапії]:
«Усе абсолютно безпечно. Я дозволяю людям без нагляду спілкуватися з вівцями. Гостям просто треба подати заявку й дотримуватися всіх запобіжних заходів. А тут вони добре проводять час на природі — далеко від масок і соціального дистанціювання».

Овець можна гладити, а можна просто посидіти на траві, милуючись невеликою отарою. Утім, тварини однаково не залишають людей без уваги.

[гостя ферми]:
«Зараз це дуже актуально, бо ми уникаємо близького контакту з людьми й тримаємося на відстані. Тож це чудово. Знаєте, я часто проходжу повз овечі пасовища, але вівці тікають. А тут усе інакше».

Проводити час із вівцями можна безплатно. Однак гостей просять по змозі вносити пожертви.
Коротке посилання на цю сторінку:

На німецькій фермі дозволяють обніматися з вівцями, щоб забути про самотністьТеотіуакан знову приймає гостейАфроамериканка, яка виконує ірландські танці, стала зіркою інтернетуПосмійся зі своїх проблем: єгиптяни знімають стрес за допомогою йоги сміхуЯк у зоопарку Таїланду тигрів рятують від спекиСапфіри й діаманти нерідної дочки Наполеона виставлять на торгиДля мешканців колумбійського зоопарку провели концерт класичної музикиУ Великій Британії за час карантину втричі зріс попит на пазли«Таємну вечерю» да Вінчі знову можна оглянути в МіланіЛос-анджелеський зоопарк знову відкривається після карантину