28.08.2021
Телеканал NTD

На німецькій фермі дозволяють обніматися з вівцями, щоб забути про самотність

На німецькій фермі дозволяють обніматися з вівцями, щоб забути про самотність

На фермі біля німецького міста Геттінген проходять сеанси зоотерапії. Тутешні вівці допомагають людям хоч ненадовго забути..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

На фермі біля німецького міста Геттінген проходять сеанси зоотерапії. Тутешні вівці допомагають людям хоч ненадовго забути про соцдистанціювання й відірваність від суспільства.

[Лекса Восс, куратор програми зоотерапії]:
«Усе абсолютно безпечно. Я дозволяю людям без нагляду спілкуватися з вівцями. Гостям просто треба подати заявку й дотримуватися всіх запобіжних заходів. А тут вони добре проводять час на природі — далеко від масок і соціального дистанціювання».

Овець можна гладити, а можна просто посидіти на траві, милуючись невеликою отарою. Утім, тварини однаково не залишають людей без уваги.

[гостя ферми]:
«Зараз це дуже актуально, бо ми уникаємо близького контакту з людьми й тримаємося на відстані. Тож це чудово. Знаєте, я часто проходжу повз овечі пасовища, але вівці тікають. А тут усе інакше».

Проводити час із вівцями можна безплатно. Однак гостей просять по змозі вносити пожертви.
Коротке посилання на цю сторінку:

На німецькій фермі дозволяють обніматися з вівцями, щоб забути про самотністьКвітковий фестиваль в Іспанії: море квітів і дзеркалаСписок ЮНЕСКО поповнили два об’єкти з МадридаЗатишні будиночки ваблять туристів до зруйнованої війною столиці ЄменуСкульптури «українського Мікеланджело» показали в КиєвіУнікальне ацтекське шоу: танці під місяцемНа батьківщині скрипки в Кремоні навчатимуть талановитих музикантів з усього світуІндійка зібрала 10 000 традиційних ляльок і виставляє їх раз на рікЦвітуть лише шість днів: у Ріо милуються квітками табебуйКопія піраміди «Темпло Майор» постала в центрі Мехіко