21.10.2021
Телеканал NTD

Мотодельтаплани й пакистанська кухня: в Ісламабаді влаштували фестиваль туризму

Мотодельтаплани й пакистанська кухня: в Ісламабаді влаштували фестиваль туризму

Туристичний фестиваль в Ісламабаді привабив сотні гостей. Найвідчайдушнішим пропонують політати на мотодельтаплані й з неба помилуватися..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Туристичний фестиваль в Ісламабаді привабив сотні гостей. Найвідчайдушнішим пропонують політати на мотодельтаплані й з неба помилуватися пакистанською столицею.

[Хамза Валід, гість фестивалю]:
«Це було чудово — я летів над землею. Здавалося, що сиджу в дроні. Я все дуже добре розглянув. Мені сподобалося».

А шанувальників наземного транспорту чекає виставка класичних автомобілів. Серед експонатів — Ferrari, Porsche, Rolls-Royce, Volkswagen та безліч інших.

[Мохаммад Хамза, гість фестивалю]:
«Я хотів побачити ретроавтомобілі й навіть узяв із собою дітей, щоб і вони подивилися. Такі машини зазвичай не зустрінеш на дорогах».

На фестивалі також можна послухати традиційну музику, скуштувати страви місцевої кухні й купити товари пакистанських майстрів.

[Сарудж Анджум, гостя фестивалю]:
«Фестиваль чудовий. Тут чимало людей і багато торгових наметів. Сюди здалеку привезли всілякі товари, тому я багато чого купила».

Пакистан, як і багато інших країн, постраждав від пандемії. Однак зараз, за словами влади, ситуація поліпшується, тому й вирішили провести фестиваль.

Цей триденний захід присвячено культурі Ісламабада. Він також популяризує місто серед туристів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мотодельтаплани й пакистанська кухня: в Ісламабаді влаштували фестиваль туризмуТанго в захисних костюмах: швейцарські танцюристи нагадали про себе19-річний сенегальський жокей мріє про світову славуЯпонські ченці босоніж походили по розпеченому вугіллю й помолилися про здоров’я людейПоспостерігати за птахами в Центральному парку: жителі Нью-Йорка запасаються біноклямиУ Литві прокатні машини укомплектували санкамиВ Іраку через пандемію молодь захопилася скейтбордингомНью-йоркський магазин неонових вивісок досі популярнийУ Флоренції реставрують перше у світі джакузіДерева й гілки: палестинець придумав незвичайний інтер’єр для кав’ярні