28.07.2021
Телеканал NTD

Мотодельтаплани й пакистанська кухня: в Ісламабаді влаштували фестиваль туризму

Мотодельтаплани й пакистанська кухня: в Ісламабаді влаштували фестиваль туризму

Туристичний фестиваль в Ісламабаді привабив сотні гостей. Найвідчайдушнішим пропонують політати на мотодельтаплані й з неба помилуватися..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Туристичний фестиваль в Ісламабаді привабив сотні гостей. Найвідчайдушнішим пропонують політати на мотодельтаплані й з неба помилуватися пакистанською столицею.

[Хамза Валід, гість фестивалю]:
«Це було чудово — я летів над землею. Здавалося, що сиджу в дроні. Я все дуже добре розглянув. Мені сподобалося».

А шанувальників наземного транспорту чекає виставка класичних автомобілів. Серед експонатів — Ferrari, Porsche, Rolls-Royce, Volkswagen та безліч інших.

[Мохаммад Хамза, гість фестивалю]:
«Я хотів побачити ретроавтомобілі й навіть узяв із собою дітей, щоб і вони подивилися. Такі машини зазвичай не зустрінеш на дорогах».

На фестивалі також можна послухати традиційну музику, скуштувати страви місцевої кухні й купити товари пакистанських майстрів.

[Сарудж Анджум, гостя фестивалю]:
«Фестиваль чудовий. Тут чимало людей і багато торгових наметів. Сюди здалеку привезли всілякі товари, тому я багато чого купила».

Пакистан, як і багато інших країн, постраждав від пандемії. Однак зараз, за словами влади, ситуація поліпшується, тому й вирішили провести фестиваль.

Цей триденний захід присвячено культурі Ісламабада. Він також популяризує місто серед туристів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мотодельтаплани й пакистанська кухня: в Ісламабаді влаштували фестиваль туризмуВиставка в музеї Прадо: чому жінки писали маленькі картиниСкульптури «українського Мікеланджело» показали в КиєвіНайкращий багет вибрали в ПарижіЖивопис на траві: гігантська картина на горі у ШвейцаріїМагію «Disney» розкривають на виставці в МіланіРецепти предків: палестинська сім’я готує східні солодощіПісля реставрації в італійському палаці Пілотта відкрилися нові приміщенняСкіпетр китайського імператора планують продати за рекордні $ 13 млнЦиган пророкує долі, але не бачить майбутнього свого ремесла