22.03.2021
Телеканал NTD

Індійці влаштували перегони буйволів з нагоди кінця збору врожаю

Індійці влаштували перегони буйволів з нагоди кінця збору врожаю

В індійському місті Мангалур проходять традиційні перегони буйволів. Тварини біжать затопленою доріжкою, що імітує рисове поле...

Дата завантаження: 2021-04-22

video

В індійському місті Мангалур проходять традиційні перегони буйволів. Тварини біжать затопленою доріжкою, що імітує рисове поле. У погоничів по два буйволи, яких утримує разом дерев’яна конструкція.

Назва свята мовою каннада звучить як «камбала». Воно припадає на кінець сезону збору врожаю.

[Бріджеш Човта, організатор свята]:
«Для нас це свято — символ престижу, традицій і культури. Тому «камбала» має велику підтримку».

Перегони буйволів популярні серед сільських жителів. Погонич-переможець отримує грошовий приз. Однак раніше змагань як таких не було. Тварини просто бігали один за одним рисовим полем.

Цього року в змаганнях беруть участь 150 пар буйволів. Раніше перегони забороняли через протести захисників тварин. У 2017 році їх знову дозволили.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індійці влаштували перегони буйволів з нагоди кінця збору врожаюПандемія підвищила попит на вінілові платівкиДля мешканців колумбійського зоопарку провели концерт класичної музикиУ Флоренції реставрують перше у світі джакузіНайбільше поле тюльпанів в Азії приваблює туристів до КашміруВ’єтнамці перед Новим роком випускають в озера коропівІндійський майстер виготовив замок вагою 300 кілограмівФранцузький багет хочуть додати до списку культурної спадщини ЮНЕСКОПокрівельники Парижа хочуть додати свою майстерність до списку ЮНЕСКОКаліфорнійці вивільняють стрес від COVID-19 у «Кімнаті гніву»