06.01.2021
Телеканал NTD

Віденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарні

Віденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарні

Австрійські поліціянти спецпідрозділу WEGA підготували сюрприз для пацієнтів дитячої лікарні у Відні. Вони переодяглися в супергероїв..

Дата завантаження: 2021-03-05

video

Австрійські поліціянти спецпідрозділу WEGA підготували сюрприз для пацієнтів дитячої лікарні у Відні. Вони переодяглися в супергероїв і спустилися на тросах зовні будівлі так, щоб їх бачили у вікнах.

Перед дітьми й дорослими з’явився Бетмен, Супермен і Людина-павук.

[Барбара Хан, директор лікарні]:
«Діти спостерігали за цим із лікарняних палат. Для нас було дуже важливо, щоб усі учасники заходу пройшли тестування (на коронавірус). Це дало нам змогу провести абсолютно безпечне й дуже круте шоу».

Деяким маленьким пацієнтам навіть пощастило сфотографуватися в компанії супергероїв.

Поліціянти присвятили захід Міжнародному дню боротьби з дитячою онкологією. Вони також хотіли трохи розважити юних пацієнтів, бо через пандемію відвідування лікарні обмежено.
Коротке посилання на цю сторінку:

Віденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарніКарантин у Німеччині не завадив забігу Санта-КлаусівМолодильне молоко: під Києвом працює осляча фермаКанадець провів 30 годин під татуювальною голкою на знак солідарності із синомМорський птах через ураган опинився в пустелі ТехасуУ чилійському зоопарку оселилися червоні панди з ЯпоніїУ США мініатюрні коні-терапевти перейшли на віддалену роботуОгляд позитивних митей 2020 рокуУ мексиканському зоопарку підростає дитинча бегемотаСобака в грецькому селі годує молоком котів