04.05.2021
Телеканал NTD

Віденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарні

Віденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарні

Австрійські поліціянти спецпідрозділу WEGA підготували сюрприз для пацієнтів дитячої лікарні у Відні. Вони переодяглися в супергероїв..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Австрійські поліціянти спецпідрозділу WEGA підготували сюрприз для пацієнтів дитячої лікарні у Відні. Вони переодяглися в супергероїв і спустилися на тросах зовні будівлі так, щоб їх бачили у вікнах.

Перед дітьми й дорослими з’явився Бетмен, Супермен і Людина-павук.

[Барбара Хан, директор лікарні]:
«Діти спостерігали за цим із лікарняних палат. Для нас було дуже важливо, щоб усі учасники заходу пройшли тестування (на коронавірус). Це дало нам змогу провести абсолютно безпечне й дуже круте шоу».

Деяким маленьким пацієнтам навіть пощастило сфотографуватися в компанії супергероїв.

Поліціянти присвятили захід Міжнародному дню боротьби з дитячою онкологією. Вони також хотіли трохи розважити юних пацієнтів, бо через пандемію відвідування лікарні обмежено.
Коротке посилання на цю сторінку:

Віденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарніУ Таїланді собаки з інвалідністю бігають за допомогою колясокНімці й австрійці заряджаються позитивом у прикрашених садах приватних будинківПодарунок на Різдво: слони роздали тайським дітям захисні маскиМасаж і свобода: фіни бігають по снігу у вовняних шкарпеткахСобака в грецькому селі годує молоком котівМорський птах через ураган опинився в пустелі ТехасуМолодильне молоко: під Києвом працює осляча ферма106-річна піаністка: «Мої пальці не можуть без клавіш»На Таймс-сквер випробували конфеті на летючість