18.07.2021
Телеканал NTD

19-річний сенегальський жокей мріє про світову славу

19-річний сенегальський жокей мріє про світову славу

19-річний Фаллоу Діоп — один із найперспективніших жокеїв Сенегалу. Йому було всього 17, коли він переміг..

Дата завантаження: 2021-04-18

video

19-річний Фаллоу Діоп — один із найперспективніших жокеїв Сенегалу. Йому було всього 17, коли він переміг у головних перегонах країни.

[Фаллоу Діоп, жокей]:
«Коні — пристрасть моєї сім’ї. Спочатку дід їх тримав, потім батько, поки не померла його кобила Белла. Далі старший брат став жокеєм, а за ним і я».

Юнак часто бере участь у перегонах і може заробляти до 600 доларів за день. А на початку наступного року він виступатиме у Франції. Його тренування оплатив власник місцевої кінної школи.

[Фаллоу Діоп, жокей]:
«Хочу стати найкращим жокеєм в іншій країні — у Марокко чи Франції. У будь-якому місці, де є перегони».

Фаллоу на голову нижчий за однолітків і важить усього 36 кілограмів. Через це він може осідлати навіть молодого коня.

Зараз він готує дволітку Раїсу Бетті. Каже, що в нього із цією конякою особливі стосунки. Він доглядав за її матір’ю, поки та була вагітною, і лоша відразу почало його впізнавати.

[Фаллоу Діоп, жокей]:
«Бетті молода, і в стайні є жокеї, які для неї занадто важкі. Ті, хто важить від 30 до 35 кілограмів, можуть їздити на ній, і вона не втомлюється».

За малих літ Фаллоу опанував ще кравецьке ремесло, але все ж обрав кінний спорт.

[Адама Бао, тренер]:
«Він дуже талановитий юнак і вміє їздити верхи. Навіть якщо сьогодні він припуститься помилки, то завтра її виправить. З такою вагою й ростом Фаллоу може зробити хорошу кар’єру жокея. Зріст дуже важливий, бо деякі коні не люблять вершників із довгими ногами».

Жокей хоче, щоби батьки ним пишалися. Він також мріє купити власний будинок.
Коротке посилання на цю сторінку:

19-річний сенегальський жокей мріє про світову славуСолодкі й різнокольорові: у Лос-Анджелесі відкрили парк «Цукрова ейфорія»«Таємну вечерю» да Вінчі знову можна оглянути в Мілані3000 ключів і 7 кілометрів шляху: як у Ватикані відкривають двері музеївКаліфорнійські парки розваг знову приймають гостейНовий рекорд Гіннеса: іграшковий поїзд зіграв найдовшу мелодію на келихахПандемія підвищила попит на вінілові платівкиТайський готель пропонує провести два тижні карантину, граючи в гольфДва острови Південної Кореї стали фіолетовими, щоб привабити туристівПарад мумій і новий музей: як Єгипет приваблює туристів під час пандемії