25.01.2021
Телеканал NTD

Відео з трактором, який трусить апельсинові дерева, стало популярним в інтернеті

Відео з трактором, який трусить апельсинові дерева, стало популярним в інтернеті

Останніми тижнями в соціальних мережах стало популярним відео з іспанської Валенсії. На ньому видно, як трактор..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Останніми тижнями в соціальних мережах стало популярним відео з іспанської Валенсії. На ньому видно, як трактор трясе апельсинові дерева на міських вулицях. Плоди падають на розтягнуту матерію і скочуються у спеціальний контейнер.

[Вінсент Хіменес, збиральник апельсинів]:
«Люди часто нас запитують: «Що ви зробите з апельсинами? Якби вони були добрими, то не висіли б на деревах». А деякі запитують, чи можна їх узяти, чи вони їстівні».

Насправді міські апельсини несмачні й у їжу не годяться. Їх використовують здебільшого для компосту. Збирають ці плоди щороку в січні й лютому. І хоча цей процес не новий, для деяких містян однаково стає несподіванкою.

[Вінсент Хіменес, збиральник апельсинів]:
«Люди ходять, утупившись у телефон, а ми (працюємо) на вулиці. Вони пишуть у WhatsApp і раптом натикаються на трактор. Тому нам доводиться зупиняти перехожих, нагадуючи їм про обережність».

На вулицях Валенсії росте 12 тисяч апельсинових дерев. Щороку з них збирають коло 400 тонн апельсинів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Відео з трактором, який трусить апельсинові дерева, стало популярним в інтернетіШколярі в Чилі щодня ходять на гору, щоб відвідувати онлайн-урокиКубинські майстри створюють макети авто й поїздів із будь-яких доступних матеріалівТисячі британців під час пандемії змінили квартири на човниЗ трудового табору — до мерії англійського міста: історія однієї жительки КНДРХоч трубопровід Colonial уже працює, але у Вашингтоні однаково бракує бензину«Найгірший період пандемії»: кількість померлих від COVID-19 в Аргентині перевищила 60 тисячБіля берегів Таїланду випустили дитинчат бамбукових акулСевілья відроджує традицію дарувати британській королеві апельсини на мармеладБолівійська служба доставляння обслуговує замовників, не шкодячи природі