07.04.2021
Телеканал NTD

Австралієць подолав алкоголізм і нині має власну компанію з оббивання меблів

Австралієць подолав алкоголізм і нині має власну компанію з оббивання меблів

Від регіону Пілбара в Західній Австралії до будівлі парламенту в місті Перт понад півтори тисячі кілометрів...

Дата завантаження: 2021-03-07

video

Від регіону Пілбара в Західній Австралії до будівлі парламенту в місті Перт понад півтори тисячі кілометрів. Однак цей місцевий житель має особливий зв’язок із законодавчим органом штату.

[Рекс Корбетт Г’юз, житель Пілбари]:
«Він такий же, як і коли я його тільки зробив. Хто-хто, а оббивальник меблів я непоганий».

Корбетт Г’юз — майстер оббивання меблів із заглибленими ґудзиками. Понад десять років тому він виконав велике замовлення на стільці для парламенту штату Західна Австралія.

Нині ж передає своє вміння у майстерні в місті Порт-Гедленд.

[Рекс Корбетт Г’юз, житель Пілбари]:
«Це мистецтво. Усе зроблено з цільного шматка шкіри. Я просто переходжу від одного ґудзика до іншого — вручну згинаю матеріал й домагаюсь ідеального результату».

Свої навички Рекс удосконалює кілька десятиліть. Але був період, коли алкоголізм мало не зламав його життя.

[Рекс Корбетт Г’юз, житель Пілбари]:
«Я геть скотився і зрештою опинився на вулиці в Перті. Намагався знайти вихід, та на вулиці надії було мало. А потім якось зібрав залишки внутрішніх сил і знову почав виготовляти меблі».

Потім він відкрив власну компанію. Знання передає в межах програми допомоги аборигенному населенню.

Каже, що, коли робив стільці для парламенту, надихався фотографіями з «Титаніка».

[Рекс Корбетт Г’юз, житель Пілбари]:
«Дуже пишаюся, що він досі тримає форму».

Рекс каже, що вже п’ять років ні разу не заглядав до чарки. Він також радий, що може передавати майстерність, яку перейняв в італійських та англійських майстрів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Австралієць подолав алкоголізм і нині має власну компанію з оббивання меблівПівденнокорейцям заборонили відправляти пропагандистські листівки до КНДРКарантинний бізнес: йорданка пече пироги й доставляє їх клієнтамУ непальському музеї показуватимуть сміття з ЕверестуСадир Жапаров здобув упевнену перемогу на виборах президента КиргизстануПівденнокорейський студент виготовляє табуретки з масокПара молодят проводить медовий місяць, доглядаючи за вівцямиПісля великого спалаху COVID-19 в американському містечку почалося духовне відродженняУ Німеччині винесли перший вирок у справі про тортури у в’язницях СиріїНові випробування: чи допоможе змішання вакцин захиститися від штамів SARS-CoV-2