04.08.2021
Телеканал NTD

Волонтери відновлюють центр Мосула, щоб магазини знову змогли відкритися

Волонтери відновлюють центр Мосула, щоб магазини знову змогли відкритися

Ці волонтери зводять стіни в межах масштабного проєкту реконструкції. Команда планує відновити коло 70 магазинів у..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Ці волонтери зводять стіни в межах масштабного проєкту реконструкції. Команда планує відновити коло 70 магазинів у старому місті на заході іракського Мосула.

Мета проєкту — пожвавити район, який колись був фінансовим центром Мосула, а потім опинився в руїнах. У 2014 році його захопило угруповання ІДІЛ.

[Абдулла, власник магазину]:
«Ініціатива повернула нам надію і відновила дух наших сімей і цієї місцевості. Ці організації почали роботу з реконструкції, і ми дякуємо їм за їхні зусилля».

Команда волонтерів включає 100 осіб, серед яких інженери, медики, студенти та робітники. Її створили в січні 2017 року, одразу після звільнення Мосула. Відтоді вона допомагає відновлювати місто.

Проєкт фінансує Агентство США з міжнародного розвитку. Він стартував у середині січня цього року. Як очікується, робота триватиме три місяці.

У виборі магазинів, які відновлюватимуть, спиралися на низку критеріїв. Наприклад, претендент мав володіти приміщенням до 2014 року. Йому необхідно підписати договір про те, що він працюватиме після реконструкції. Також він мусить довести, що не має іншого джерела доходу.

[Мохаммед Салім, майстер зі створення вишивки]:
«Це добре. Багато хто вже не сподівався знову відкритися, але тепер є надія. Іноді в мене за цілий місяць жодного клієнта. Я взагалі не заробляю».

Координатор проєкту каже, що відновлені магазини ще забезпечать необхідним обладнанням та інструментами, щоби власники змогли відновити бізнес.

Варто зазначити, що команда волонтерів уже брала участь в інших проєктах відновлення старого міста на заході Мосула. Вона вже відремонтувала 140 магазинів і 55 будинків.
Коротке посилання на цю сторінку:

Волонтери відновлюють центр Мосула, щоб магазини знову змогли відкритисяШотландські корови скидають шерсть в умовах австралійського літаДля австралійських сміливців стрибки зі скелі стали демонстрацією єдності й довіриДіти бедуїнів на Західному березі не можуть відвідувати онлайн-заняттяЮрист і боксер в одній особі допомагає жителям кенійських нетрівНа південному сході США відновлюють ліси болотних сосенСамозарядні електровізки економлять сили жителям КеніїУ Карпатах наплив туристівЖитель Срінагара переобладнав свій човен для потреб швидкої допомогиУ Данії заборонили розводити норок до 2022 року