16.03.2021
Телеканал NTD

Прем’єр Угорщини оголосив про зниження податків і складні часи попереду

Прем'єр Угорщини оголосив про зниження податків і складні часи попереду

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан виступив зі щорічним зверненням про стан справ у країні. Він оголосив про..

Дата завантаження: 2021-05-16

video

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан виступив зі щорічним зверненням про стан справ у країні. Він оголосив про плани знизити податки, а також попередив, що настають складні часи, бо місцева економіка потерпає через уповільнення темпів зростання в єврозоні.

[Віктор Орбан, прем’єр-міністр Угорщини]:
«Якщо хочемо й далі розвиватися, то нам слід докласти багато зусиль. Нам загрожує кліматична криза й демографічний спад, над європейською економікою також нависли темні хмари. Замість того щоб оголосити про початок золотого віку, я змушений бити на сполох».

Під час виступу Орбан також сказав, що його пріоритетним завданням буде збереження робочих місць.

[Віктор Орбан, прем’єр-міністр Угорщини]:
«Якщо буде робота, то буде й усе інше. І ми знаємо, що в такі часи треба знижувати податки. Тому ми знизимо податки на робочу силу, а також грошові збори для дрібних компаній».

Орбан дотримується націоналістичних поглядів і має незмінно високу підтримку населення Угорщини. Він неодноразово вступав у полеміку з лідерами ЄС через своє негативне ставлення до нелегальної міграції. У своїй економічній політиці прем’єр-міністр виступає за мінімальне втручання держави, погашення держборгу коштом внутрішніх позик, а також утримання дефіциту бюджету на низькому рівні.

Під час виступу Орбан також оголосив, що його уряд затвердив план захисту клімату. Він передбачає жорсткіші екологічні вимоги для великих міжнародних корпорацій, збільшення в шість разів частки сонячної енергії за найближчі 10 років і випускання «зелених» державних облігацій.

Наступні вибори в Угорщині заплановано на 2022 рік.
Коротке посилання на цю сторінку:

Прем’єр Угорщини оголосив про зниження податків і складні часи попередуЧлен партії Аун Сан Су Чжі помер в ув’язненніВід коронавірусу у світі вже померло понад 3 мільйони осібВійськовики М’янми стверджують, що перевороту не булоНа північному сході Мексики палає масштабна лісова пожежаВізит китайського чиновника до Туреччини спричинив масові виступи уйгурівПрезидента Чаду вбито, армія обіцяє вибори через 18 місяцівЄвропарламент проголосував за торговельну угоду з Великою БританієюЄС просить Грецію розслідувати, чи не розвертає берегова охорона човни з мігрантами«У нас більше немає виборів»: гонконжці — про виборчу реформу