04.09.2021
Телеканал NTD

Прем’єр Угорщини оголосив про зниження податків і складні часи попереду

Прем'єр Угорщини оголосив про зниження податків і складні часи попереду

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан виступив зі щорічним зверненням про стан справ у країні. Він оголосив про..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан виступив зі щорічним зверненням про стан справ у країні. Він оголосив про плани знизити податки, а також попередив, що настають складні часи, бо місцева економіка потерпає через уповільнення темпів зростання в єврозоні.

[Віктор Орбан, прем’єр-міністр Угорщини]:
«Якщо хочемо й далі розвиватися, то нам слід докласти багато зусиль. Нам загрожує кліматична криза й демографічний спад, над європейською економікою також нависли темні хмари. Замість того щоб оголосити про початок золотого віку, я змушений бити на сполох».

Під час виступу Орбан також сказав, що його пріоритетним завданням буде збереження робочих місць.

[Віктор Орбан, прем’єр-міністр Угорщини]:
«Якщо буде робота, то буде й усе інше. І ми знаємо, що в такі часи треба знижувати податки. Тому ми знизимо податки на робочу силу, а також грошові збори для дрібних компаній».

Орбан дотримується націоналістичних поглядів і має незмінно високу підтримку населення Угорщини. Він неодноразово вступав у полеміку з лідерами ЄС через своє негативне ставлення до нелегальної міграції. У своїй економічній політиці прем’єр-міністр виступає за мінімальне втручання держави, погашення держборгу коштом внутрішніх позик, а також утримання дефіциту бюджету на низькому рівні.

Під час виступу Орбан також оголосив, що його уряд затвердив план захисту клімату. Він передбачає жорсткіші екологічні вимоги для великих міжнародних корпорацій, збільшення в шість разів частки сонячної енергії за найближчі 10 років і випускання «зелених» державних облігацій.

Наступні вибори в Угорщині заплановано на 2022 рік.
Коротке посилання на цю сторінку:

Прем’єр Угорщини оголосив про зниження податків і складні часи попередуЗсув на копальні в Індонезії: десятки людей під завалами38 осіб загинуло в середу під час протестів у М’янміДжо Байден склав присягу: якими були його перші указиУ М’янмі сталися найбільш кровопролитні сутички з часу переворотуНа саміті в Парижі обговорили «Велику зелену стіну»У Франції повені затоплюють житлові будинкиІзраїль і Марокко оголосили про нормалізацію відносинТрамп заборонив транзакції з вісьмома китайськими застосунками, зокрема з AlipayХолоди в Техасі: 2,7 млн ​​осіб залишилися без електроенергії