28.03.2021
Телеканал NTD

У Карпатах наплив туристів

У Карпатах наплив туристів

Кришталево-білий сніг, чисте небо й зовсім немає натовпу. Саме така картина нині зустрічає туристів у Карпатах...

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Кришталево-білий сніг, чисте небо й зовсім немає натовпу. Саме така картина нині зустрічає туристів у Карпатах. І цього сезону гостей більше, ніж торік.

[турист]:
«З огляду на ситуацію з пандемією, коли багато видів розваг недоступні, у якомусь розважальному центрі більше шансів захворіти, а тут — повна ізоляція».

[турист]:
«Якщо дотримуватися елементарних правил і зберігати здоровий глузд, то, мені здається, що скрізь буде все нормально».

Тут можна не тільки прогулятися пішки горами, але й проїхатися численними засніженими схилами на лижах чи сноуборді. Саме зараз випало багато снігу.

[Михайло Піддубний, гід]:
«Я не очікував, що тут, у Карпатах, у колись доволі глухому місці, трафік буде майже як у «Шамоні», що в Альпах».

Туристів побільшало, оскільки через пандемію багато країн закрили для мандрівників свої кордони.

[Володимир Горон, гід]:
«Закордон закритий. Люди залишилися в країні. Найчастіше це люди, які мають дохід вищий за середній. Вони не поїхали на відпочинок до Австрії, в Альпи чи ще кудись, тож ідуть у Карпати на скітур, бек-кантрі, фрирайд і таке інше».

Рятувальники кажуть, що взимку мають більше роботи.

[Василь Фіцак, рятувальник]:
«Люди не усвідомлюють, що погода може погіршитися. Прекрасний сонячний день буквально за пів години може стати похмурим: ніякої видимості, зниження температури. У цьому криються серйозні, навіть смертельні ризики».

Частіше за все для відпочинку туристи обирають Славське, Драгобрат, Яремче, Ворохту чи Буковель.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Карпатах наплив туристівУ ПАР вирубують чужорідні дерева, що відбирають воду в КейптаунаКарантинний бізнес: йорданка пече пироги й доставляє їх клієнтамУ Мексиці через холоди мільйони людей залишилися без електроенергії, води й опаленняЗімбабвійська дівчина за допомогою тхеквондо протистоїть дитячим шлюбамУрятованих від контрабандистів орангутангів повернули до ІндонезіїСадир Жапаров здобув упевнену перемогу на виборах президента КиргизстануУ Данії заборонили розводити норок до 2022 рокуЖитель Срінагара переобладнав свій човен для потреб швидкої допомогиУ Новій Зеландії виявили перший за кілька місяців випадок захворювання на COVID-19