28.02.2021
Телеканал NTD

Борис Джонсон запровадив в Англії новий карантин

Борис Джонсон запровадив в Англії новий карантин

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон запровадив в Англії новий карантин. Раніше його ввели в Шотландії, Північній..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон запровадив в Англії новий карантин. Раніше його ввели в Шотландії, Північній Ірландії та Уельсі.

За словами голови уряду, після мутації штам коронавірусу поширюється дуже швидко, і потрібні термінові заходи.

[Борис Джонсон, прем’єр-міністр Великої Британії]:
«Через COVID наші лікарні дуже навантажені. Тільки в Англії за останній тиждень кількість госпіталізованих зросла майже на третину — до 27 тисяч. Це на 40 % більше, ніж під час першого піку у квітні».

Згідно з дослідженнями, новий штам на 50‒70 % заразніший, ніж звичайний. З 29 грудня у Великій Британії щодня реєструють понад 50 тисяч нових хворих на COVID. А 4 січня зафіксували найбільший добовий приріст заражених — 58 784 особи.

Джонсон заявив, що нові карантинні заходи будуть жорсткими.

[Борис Джонсон, прем’єр-міністр Великої Британії]:
«Виходити з дому можна тільки з кількох дозволених законом причин. Це купівля товарів першої потреби, робота, якщо ви не можете працювати віддалено, заняття фізкультурою, звернення по медичну допомогу, наприклад проходження тесту на COVID».

Людям із хронічними хворобами рекомендують зовсім не виходити з дому. Школи та коледжі в усій Англії повинні перейти на дистанційне навчання.

За словами прем’єр-міністра, поступовий вихід з ізоляції може початися в середині лютого. Цьому повинна сприяти масштабна вакцинація. У Великій Британії першу дозу вакцини Pfizer/BioNTech отримало вже більш як мільйон людей. Цього тижня почалася вакцинація препаратом, який розробила компанія AstraZeneca й Оксфордський університет.
Коротке посилання на цю сторінку:

Борис Джонсон запровадив в Англії новий карантинЧерез пандемію в Японії дедалі більше зростає вибір вживаного кухонного обладнанняКараван мігрантів вирушив із Гондурасу в бік кордону СШАСенатори Франції відстояли право півнів кукурікати, а качок — крякатиВідео з трактором, який трусить апельсинові дерева, стало популярним в інтернетіУ Данії заборонили розводити норок до 2022 рокуУ Києві відкрили навчальний центр безпеки життєдіяльностіПерукарі під час «локдауну» виходять в інтернет-простірСтримати новий штам: Данія продовжила карантинні заходи ще на три тижніМотокрос допомагає австралійським підліткам не збитися з життєвого шляху