01.09.2021
Телеканал NTD

10 000 медуз плавають в акваріумах на даху торгового центру в Празі

10 000 медуз плавають в акваріумах на даху торгового центру в Празі

Медузи на даху торгового центру Прага, Чехія Заспокійлива музика й чарівне видовище. На даху торгового центру..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Медузи на даху торгового центру
Прага, Чехія

Заспокійлива музика й чарівне видовище. На даху торгового центру в Празі оселилося десять тисяч медуз майже 40 видів. Морських істот розмістили у сферичних акваріумах.

[Вілем Ведраль, доглядач]:
«В акваріумі не має бути кутів, бо медузи не зможуть вільно плавати й у них застряватимуть. Акваріуми круглі, щоб підхоплені течією медузи балансували у воді».

У виставковому залі розмістили 38 акваріумів. Найбільший — шість метрів заввишки.

[гостя виставки]:
«За такого освітлення медузи дивовижні на вигляд, дуже красиво. Ми тут уперше, і нам подобається».

Медузаріум у празькому торговому центрі надіється увійти до Книги рекордів Гіннеса як найбільший у світі акваріум з медузами.
Коротке посилання на цю сторінку:

10 000 медуз плавають в акваріумах на даху торгового центру в ПразіМузична терапія: болівійський оркестр виступає на балконахНью-йоркський художник ховає свої мінікартини в місті, щоб хтось їх знайшовІталійська піца з торгового автомата: жителів Рима здивували нововведеннямЯк працює один з останніх муларо ІталіїКози й альпаки допомагають британським школярам відновлювати психічне здоров’яРейксмузей відновив утрачені фрагменти «Нічної варти» РембрандтаДо тайського «Королівства тигрів» повертаються відвідувачіІндійська їжа на винос стає новим хітом в австралійській глибинціРідкісні експонати декоративного мистецтва показали в Києві