08.12.2021
Телеканал NTD

10 000 медуз плавають в акваріумах на даху торгового центру в Празі

10 000 медуз плавають в акваріумах на даху торгового центру в Празі

Медузи на даху торгового центру Прага, Чехія Заспокійлива музика й чарівне видовище. На даху торгового центру..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Медузи на даху торгового центру
Прага, Чехія

Заспокійлива музика й чарівне видовище. На даху торгового центру в Празі оселилося десять тисяч медуз майже 40 видів. Морських істот розмістили у сферичних акваріумах.

[Вілем Ведраль, доглядач]:
«В акваріумі не має бути кутів, бо медузи не зможуть вільно плавати й у них застряватимуть. Акваріуми круглі, щоб підхоплені течією медузи балансували у воді».

У виставковому залі розмістили 38 акваріумів. Найбільший — шість метрів заввишки.

[гостя виставки]:
«За такого освітлення медузи дивовижні на вигляд, дуже красиво. Ми тут уперше, і нам подобається».

Медузаріум у празькому торговому центрі надіється увійти до Книги рекордів Гіннеса як найбільший у світі акваріум з медузами.
Коротке посилання на цю сторінку:

10 000 медуз плавають в акваріумах на даху торгового центру в ПразіЄрусалимські підлітки перетворили на скейт-парк дахи Старого містаІталійці насолоджуються весною на тюльпановому поліЗнамените озеро Дал у Кашмірі очищають від сміття й бур’янівФранкфуртський симфонічний оркестр дає концерти на сходових майданчикахМотодельтаплани й пакистанська кухня: в Ісламабаді влаштували фестиваль туризмуУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схил3000 ключів і 7 кілометрів шляху: як у Ватикані відкривають двері музеївВ Австралії біженців залучають до спорту й допомагають влитися в суспільствоПаличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмів