12.03.2022
Телеканал NTD

На заході Індії почався перепис крокодилів

На заході Індії почався перепис крокодилів

Перепис крокодилів Вадодара, Індія Непроста й важлива робота чекає лісничих індійського міста Вадодара. Вони мають підрахувати..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Перепис крокодилів
Вадодара, Індія

Непроста й важлива робота чекає лісничих індійського міста Вадодара. Вони мають підрахувати всіх місцевих крокодилів.

Фахівці досліджуватимуть 32 кілометри річки Вішвамітрі, а також охоплять ще три річки в сільській місцевості.

[Нідгі Дейв, співробітниця лісового господарства]:
«Перелік допоможе підтримати природний баланс, припинити конфлікти між людьми й крокодилами й забезпечити рептиліям можливість правильно харчуватися. І ми дізнаємося, як люди впливають на крокодилів».

У природі є щонайменше 15 видів справжніх крокодилів і вісім видів алігаторів. Через полювання на них і втрату місць проживання вони можуть зникнути. Перепис допоможе дізнатися, чи зростає їхня чисельність.

Востаннє крокодилів у Вадодарі рахували п’ять років тому. Тоді було 250 хижаків.
Коротке посилання на цю сторінку:

На заході Індії почався перепис крокодилівДо річок Каліфорнії потекла солона водаЯк собак навчили винюхувати комп’ютери та жорсткі дискиГрандіозний переїзд: 250 диких слонів перевозять до іншого домуВелика Британія адаптується до середземноморського кліматуУ всьому світі пройшли акції на підтримку ФалуньгунКава на мило: бідні жінки Конго будують бізнесМобільна клініка допомагає сирійським біженцям у ЛіваніЛас-Вегас позбувається газонів із живою травоюТайванці захопилися аквапонікою на тлі спалаху епідемії коронавірусу

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: