25.01.2021
Телеканал NTD

На заході Індії почався перепис крокодилів

На заході Індії почався перепис крокодилів

Перепис крокодилів Вадодара, Індія Непроста й важлива робота чекає лісничих індійського міста Вадодара. Вони мають підрахувати..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Перепис крокодилів
Вадодара, Індія

Непроста й важлива робота чекає лісничих індійського міста Вадодара. Вони мають підрахувати всіх місцевих крокодилів.

Фахівці досліджуватимуть 32 кілометри річки Вішвамітрі, а також охоплять ще три річки в сільській місцевості.

[Нідгі Дейв, співробітниця лісового господарства]:
«Перелік допоможе підтримати природний баланс, припинити конфлікти між людьми й крокодилами й забезпечити рептиліям можливість правильно харчуватися. І ми дізнаємося, як люди впливають на крокодилів».

У природі є щонайменше 15 видів справжніх крокодилів і вісім видів алігаторів. Через полювання на них і втрату місць проживання вони можуть зникнути. Перепис допоможе дізнатися, чи зростає їхня чисельність.

Востаннє крокодилів у Вадодарі рахували п’ять років тому. Тоді було 250 хижаків.
Коротке посилання на цю сторінку:

На заході Індії почався перепис крокодилівІндонезійка допомагає відновити коралові рифи БаліНімеччина обмежить використання вакцини AstraZenecaЕксполіціянта Дерека Шовіна визнали винним у смерті Джорджа ФлойдаВ Індії 12 днів поспіль виявляють понад 300 тисяч хворих на COVID-19 за добуУгандійка робить зі сміття модні сумкиПриготувати пюре й відбивну: в Австралії самотніх літніх чоловіків навчають кулінаріїЯк костариканський радар рятуватиме супутники на орбіті ЗемліНа лаві вулкана в Ісландії смажать сосиски35 років від дня Чорнобильської катастрофи: потік туристів не зменшується