06.01.2021
Телеканал NTD

На заході Індії почався перепис крокодилів

На заході Індії почався перепис крокодилів

Перепис крокодилів Вадодара, Індія Непроста й важлива робота чекає лісничих індійського міста Вадодара. Вони мають підрахувати..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

Перепис крокодилів
Вадодара, Індія

Непроста й важлива робота чекає лісничих індійського міста Вадодара. Вони мають підрахувати всіх місцевих крокодилів.

Фахівці досліджуватимуть 32 кілометри річки Вішвамітрі, а також охоплять ще три річки в сільській місцевості.

[Нідгі Дейв, співробітниця лісового господарства]:
«Перелік допоможе підтримати природний баланс, припинити конфлікти між людьми й крокодилами й забезпечити рептиліям можливість правильно харчуватися. І ми дізнаємося, як люди впливають на крокодилів».

У природі є щонайменше 15 видів справжніх крокодилів і вісім видів алігаторів. Через полювання на них і втрату місць проживання вони можуть зникнути. Перепис допоможе дізнатися, чи зростає їхня чисельність.

Востаннє крокодилів у Вадодарі рахували п’ять років тому. Тоді було 250 хижаків.
Коротке посилання на цю сторінку:

На заході Індії почався перепис крокодилівНайбільше кладовище Північної Америки не справляється з напливом тіл померлих від COVIDЕкологи закликають годувати диких качокАукціонна фірма збирає три мільйони на купівлю будинку дитинства ТрампаРеставратор переїхав із Греції до Туреччини, щоб рятувати фрески християнських церковОскільки гірськолижні курорти закрито, французи відпочивають на пляжахШотландські корови скидають шерсть в умовах австралійського літаЯким буде карантинне Різдво в ЄСНовий екоавтомат у Києві: укинув пляшку — погодував бездомну собакуДедалі більше австралійок іде вчитися на стригаля овець