19.11.2022
Телеканал NTD

У Малаві працює перша в Африці академія безпілотників

У Малаві працює перша в Африці академія безпілотників

Африканців учать будувати дрони Лілонгве, Малаві Ефіопський авіаційний інженер Лідія Еліас випробовує дрон, який змайструвала сама...

Дата завантаження: 2022-01-19

video

Африканців учать будувати дрони
Лілонгве, Малаві

Ефіопський авіаційний інженер Лідія Еліас випробовує дрон, який змайструвала сама. Вона одна з перших студентів академії безпілотних літальних апаратів у Малаві.

[Лідія Еліас, студентка]:
«Після курсів я вчитиму земляків. Також маю аерокосмічний клуб, тому передаватиму ці знання студентам, які навчаються в моїй країні».

Академію відкрили недавно в передмісті Лілонгве. Вона перша така в Африці. У групі навчається 26 осіб з усього континенту. Курси тривають 12 тижнів.

[Еммануель Насолва, студент]:
«Я вчуся тут недовго, та вже зміг змайструвати цей безпілотник. Я роблю його власноручно з наданих матеріалів».

Академію відкрили за підтримки Дитячого фонду ООН. Тут щороку здобуватиме освіту 150 осіб. З 2022-го можна буде ще два роки навчатися в магістратурі.

В Африці на дрони покладають великі надії: вони потрібні, щоб доставляти ліки, спостерігати за сільгоспугіддями й мапувати спалахи холери.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Малаві працює перша в Африці академія безпілотниківВенесуела відкриває кордон із КолумбієюПольща посилить антиковідні заходи й введе обов’язкову вакцинаціюДослідження: як пандемія і локдаун вплинули на життя дітейЯк перефарбування дахів допоможе врятуватися від екстремальної спекиТисячі людей протестують проти паспортів вакцинації у ЄвропіМалазійця два роки не пускали до дружини й сина через пандеміюФранцузький фермер придумав пастки для крадіїв устрицьТисячі мігрантів не можуть покинути південь МексикиДесять тисяч осіб, попри заборону, протестували в Амстердамі