20.07.2022
Телеканал NTD

У Малаві працює перша в Африці академія безпілотників

У Малаві працює перша в Африці академія безпілотників

Африканців учать будувати дрони Лілонгве, Малаві Ефіопський авіаційний інженер Лідія Еліас випробовує дрон, який змайструвала сама...

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Африканців учать будувати дрони
Лілонгве, Малаві

Ефіопський авіаційний інженер Лідія Еліас випробовує дрон, який змайструвала сама. Вона одна з перших студентів академії безпілотних літальних апаратів у Малаві.

[Лідія Еліас, студентка]:
«Після курсів я вчитиму земляків. Також маю аерокосмічний клуб, тому передаватиму ці знання студентам, які навчаються в моїй країні».

Академію відкрили недавно в передмісті Лілонгве. Вона перша така в Африці. У групі навчається 26 осіб з усього континенту. Курси тривають 12 тижнів.

[Еммануель Насолва, студент]:
«Я вчуся тут недовго, та вже зміг змайструвати цей безпілотник. Я роблю його власноручно з наданих матеріалів».

Академію відкрили за підтримки Дитячого фонду ООН. Тут щороку здобуватиме освіту 150 осіб. З 2022-го можна буде ще два роки навчатися в магістратурі.

В Африці на дрони покладають великі надії: вони потрібні, щоб доставляти ліки, спостерігати за сільгоспугіддями й мапувати спалахи холери.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Малаві працює перша в Африці академія безпілотників98-річний магістр: найстарший випускник вишу в ІталіїЧерез подорожчання пального в Австралії зростає попит на електричні човниКилим із живих квітів з’явився на головній площі БрюсселяЧерез 40 років носороги повернулися до МозамбікуКанада хоче запровадити національний мораторій на продаж та купівлю зброїРятівник орхідей: малазійський фотограф ходить джунглями в пошуках рідкісних видівЛас-Вегас позбувається газонів із живою травоюКенійський стартап рятує ліс, переробляючи пластикУ Шрі-Ланці вщухли протести — люди чекають на нового президента

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: