21.02.2021
Телеканал NTD

90-річний дідусь готує їжу для бездомних Рима

90-річний дідусь готує їжу для бездомних Рима

Шеф-кухар для бідних Рим, Італія Щовихідного на жвавому ринку на півдні Рима можна побачити 90-річного Діно..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Шеф-кухар для бідних
Рим, Італія

Щовихідного на жвавому ринку на півдні Рима можна побачити 90-річного Діно Імпальяццо, який ходить уздовж прилавків. Багато продавців уже добре його знають. Вони віддають йому зіпсовані фрукти та овочі.

Понад десятиліття Діно відомий як шеф-кухар для бідних. Він збирає продовольство в усьому Римі, а потім готує гарячі страви й роздає їх малозабезпеченим та бездомним.

Зазвичай йому віддають пакОвання з продуктами, термін придатності яких уже добігає кінця, або ж надлишки, що зрештою доведеться викинути.

А це кухня, де добродушний дідусь одразу стає серйозним і береться до справи.

[Діно Імпальяццо, шеф-кухар]:
«Ми починали з десяти сендвічів. Потім ми зробили 30, 40, 50. А тепер, через стільки років… Якось один чоловік мене запитав: «Скоро зима, сендвічі нас не зігрівають, можете замість них готувати щось гаряче?» Тоді ми почали шукати кухню, щоб готувати основну страву».

До Діно приєдналося вже близько 300 волонтерів. Вони заснували асоціацію «Рим-Любов», щоб готувати від 800 до 1000 порцій їжі чотири дні на тиждень. Серед страв овочевий суп, сендвічі та десерти.

[Діно Імпальяццо, шеф-кухар]:
«Більша частина волонтерів рада це робити. Вони разом допомагають людям, які цього потребують».

В Римі проживає приблизно 7700 бездомних. Шеф-кухар особисто роздає людям їжу, а також з ними спілкується. Деякі вже стали йому справжніми друзями.
Коротке посилання на цю сторінку:

90-річний дідусь готує їжу для бездомних РимаЯк службові собаки «випускають пару» на австралійській ферміІталія скасувала обов’язкове носіння масок на вулицяхПума, мавпи й черепахи: 100 тварин випустили в дику природу КолумбіїВ Австралії людям з інвалідністю допомагають стати бізнесменамиІзраїль повідомляє про зниження ефективності вакцини Pfizer/BioNTechРобопси почали служити в поліції ГаваївТуреччина будує стіну на кордоні з ІраномНова мініскульптура з’явилася в Києві