08.02.2021
Телеканал NTD

Пожити в Середзем’ї: готель у стилі будиночків гобітів працює у Вірменії

Пожити в Середзем'ї: готель у стилі будиночків гобітів працює у Вірменії

Готель у стилі житла гобітів Діліжан, Вірменія Біля підніжжя Кавказьких гір прилаштувалися шість будиночків з напівкруглими..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Готель у стилі житла гобітів
Діліжан, Вірменія

Біля підніжжя Кавказьких гір прилаштувалися шість будиночків з напівкруглими дахами, маленькими вікнами й круглими дверима. Це номери готелю, який недавно відкрився у вірменському місті Діліжан.

Усі будиночки зроблено в стилі житла гобітів — казкових героїв книг англійського письменника Джона Толкіна.

[Едгар Гуланян, власник готелю]:
«Ця ідея виникла, коли ми дивилися фільм («Гобіт»). Ми побачили чудові будиночки й зрозуміли, що можемо побудувати котеджі в такому ж стилі, і це буде цікаво туристам».

Справжнє вирите в пагорбі житло гобіта схоже на нору й розраховане на низькорослих господарів і гостей. Але в цих будиночках немає й натяку на тісноту. Висота стелі — два з половиною метри; великі ліжка.

[Едгар Гуланян, власник готелю]:
«Ідею подав фільм, але ми самі проектували й розробляли дизайн. Меблі теж робили самі».

Будиночки можуть одночасно вмістити 16 осіб. На літо вже заброньовано всі номери, і навіть зараз тут гості.

[гість готелю]:
«Мене вразила оригінальність. Це не схоже на інші готелі. Вони створили нове, нікого не копіювали. Вклали багато праці й фантазії».

Ніч у будиночку гобіта коштує від 50 до 80 доларів. Це значно дорожче ніж у більшій частині готелів Вірменії. Та любителі екзотики готові платити.
Коротке посилання на цю сторінку:

Пожити в Середзем’ї: готель у стилі будиночків гобітів працює у ВірменіїСерфінг для тіла й душі: літнім уругвайцям допомагають підтримувати форму і знаходити нових друзівСлоненя в мюнхенському зоопарку пізнає світ і насолоджується теплою погодоюВеликодня казка біля дому: берлінець прикрасив газон яйцями й кумедними фігуркамиПритулок для ослів: у Мексиці рятують в’ючних тварин від жорстокого поводження«Дотик любові»: як рукавички з теплою водою допомагають пацієнтам із COVID-19Морський птах через ураган опинився в пустелі ТехасуТокійців виманює на вулиці квітуча сакураСніг, сонце й млини: нідерландці радіють погоді й виходять гулятиУ бельгійському зоопарку панди-близнюки вперше граються на снігу