25.10.2024
Телеканал NTD

День без автомобілів: жителі Боготи пересіли на велосипеди

День без автомобілів: жителі Боготи пересіли на велосипеди

День без автомобілів Богота, Колумбія День без машин. Жителі Боготи, столиці Колумбії, поміняли автомобілі на велосипеди,..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

День без автомобілів
Богота, Колумбія

День без машин. Жителі Боготи, столиці Колумбії, поміняли автомобілі на велосипеди, скутери, автобуси й таксі. Так місцева влада спонукає людей обирати екологічніші способи пересування.

[велосипедист]:
«Поїздка на роботу стає набагато коротшою, і так поліпшується якість життя. Це дає мені змогу більше бути з дочкою, бо мені не треба годину витрачати на транспорт. Я живу відносно близько».

[велосипедистка]:
«Для мене це більше пов’язано із задоволенням від того, щоби бути здоровою. Я дбаю про здоров’я й намагаюся взаємодіяти з довколишнім світом».

Такий день без автомобілів і мотоциклів у Боготі проводять регулярно.

За даними мерії, цього разу на дороги не виїхало 1,8 мільйона приватних автомобілів і 460 тисяч мотоциклів.

Водночас вантажівки, шкільні автобуси й броньовані автомобілі чиновників цього дня їздили містом які і завжди.

Учасники підтримують таку ініціативу, однак зазначають, що її недостатньо.

[велосипедист]:
«Так, день без автомобілів відіграє позитивну роль. Але він мало що змінить, оскільки в Боготі є й інші джерела забруднення, наприклад промисловість чи важкі й старі автомобілі».

У місті діють й інші заходи, що допомагають зменшити обсяги викидів автотранспорту. Ось уже 45 років, як тут щонеділі на вісім годин перекривають рух машин на багатьох жвавих вулицях.
Коротке посилання на цю сторінку:

День без автомобілів: жителі Боготи пересіли на велосипедиЗаборону на табори безпритульних хочуть розширити на всю КаліфорніюЇжу класу люкс хочуть адаптувати для космосуАвстралійські шахтарі роблять асани, щоб позбутися стресуБоснійський хлопчик — єдиний учень у своїй школіПарк з’явиться на естакаді в центрі ТокіоЧим пригощатимуть гостей «Оскара»Мігранти не бояться нового закону Техасу й далі проникають до СШАЯрмарок колекційних іграшок: як сотні фунтів віддають за «старий пластик»Столиця Колумбії та 11 муніципалітетів починають нормувати воду

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: