28.10.2024
Телеканал NTD

У Польщі цуценя-терапевт звеселяє тяжкохворих дітей

У Польщі цуценя-терапевт звеселяє тяжкохворих дітей

Цуценя-терапевт для дітей Лодзь, Польща У цьому госпісі польського міста Лодзь важкохворим дітям допомагає маленький лікар..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Цуценя-терапевт для дітей
Лодзь, Польща

У цьому госпісі польського міста Лодзь важкохворим дітям допомагає маленький лікар — цуценя-терапевт із кличкою Гавана. Французькому бульдогові лише два місяці, і його ще спеціально не навчали. Та грайлива й ласкава собачка вже дарує маленьким пацієнтам багато радості.

[Александра Марциняк, співробітниця госпісу]:
«Більша частина дітей, які живуть у госпісі, не може розмовляти. Тому ми спілкуємося з ними через дотик, іноді навіть дуємо на обличчя, щоб вони відчували нашу присутність. І Гавана виявилася хорошим помічником».

Цуценя грається з дітьми й викликає в них радісний сміх, а в батьків — усмішки. Собачку також кладуть у ліжечко до немовляти, щоб те ліпше спало.

[Наталя Пасечник, власниця цуценяти]:
«Собаки цієї породи добре себе показують у каністерапії. Особливо вони підходять хворим дітям, які не можуть спілкуватися з іншими».

Гавана поки сама вирішує, коли їй спати чи гратися. Та щойно їй виповниться рік, вона почне опановувати ремесло собаки-терапевта.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Польщі цуценя-терапевт звеселяє тяжкохворих дітейСтаре місто в Дубровнику хочуть повернути місцевим жителямМарокко: лазні закриті, води немаєДедалі частіші повені в Бразилії можуть створити хвилю кліматичної міграціїЯк музика допомагає молоді не померти з нудьги в австралійській глушиніУ Мексиці на тлі нестачі води розгоряється суперечка через приватні штучні озераЯк у популярному туристичному місті Таїланду справляються з мавпячим свавіллямЧерез війну в Секторі Гази Ізраїль утратив тисячі палестинських робітниківЯк угорці повертаються до сільського життяНа Канарських островах протестують проти масового туризму

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: