06.01.2021
Телеканал NTD

Музична підтримка: грецькі лікарі співають біля лікарень, де лежать хворі на COVID-19

Музична підтримка: грецькі лікарі співають біля лікарень, де лежать хворі на COVID-19

Грецькі лікарі й студенти-медики дають вуличні концерти біля лікарень із коронавірусними пацієнтами в Салоніках. Так вони..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

Грецькі лікарі й студенти-медики дають вуличні концерти біля лікарень із коронавірусними пацієнтами в Салоніках. Так вони хочуть підняти настрій хворим і медичному персоналу.

[Елісавет Ману, медик і музикант групи «Ромвос»]:
«Ми переконані, що для зцілення тіла необхідне зцілення душі. Музика — це універсальна мова, що має терапевтичну дію».

Медики-музиканти об’єдналися в групу під назвою «Ромвос». Спочатку спробували виступити біля однієї з міських лікарень. Концерт сподобався і лікарям, і пацієнтам. Після цього вирішили гастролювати всім містом.

[Елісавет Ману, медик і музикант групи «Ромвос»]:
«Ситуація з коронавірусом постійно змінюється, через брак кадрів навантаження просто величезне. Ситуація для нас неординарна, тому музика знімає напругу, яку ми щодня відчуваємо в лікарні. І як музиканти, ми дуже раді бачити у вікнах усміхнених людей».

Музиканти грають біля лікарень по кілька годин. А медперсонал часто виходить на вулицю, щоб теж подивитися на усміхнених пацієнтів у вікнах.
Коротке посилання на цю сторінку:

Музична підтримка: грецькі лікарі співають біля лікарень, де лежать хворі на COVID-19Масштабний фестиваль ліхтарів відкрився в ТаллінніТайський готель пропонує провести два тижні карантину, граючи в гольфУ Копенгагені в умовах карантинних заходів проходить фестиваль світлаЧерез снігопад і закриті зимові курорти південнокорейці розкупили всі санки3000 ключів і 7 кілометрів шляху: як у Ватикані відкривають двері музеївЧерез карантин кубинські підлітки захопилися мінігольфомЛос-анджелеський зоопарк знову відкривається після карантинуЄрусалимські підлітки перетворили на скейт-парк дахи Старого містаВиставка «Сумки: від і до» відкривається в Лондоні