22.02.2021
Телеканал NTD

Фараон на кінчику олівця: скульптор із Єгипту завойовує популярність у соціальних мережах

Фараон на кінчику олівця: скульптор із Єгипту завойовує популярність у соціальних мережах

За допомогою мікроскопа та скальпеля єгиптянин Ібрагім Білал створює мініатюри на кінчику олівця. Для нього графіт..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

За допомогою мікроскопа та скальпеля єгиптянин Ібрагім Білал створює мініатюри на кінчику олівця. Для нього графіт — такий самий матеріал скульптури, як мармур чи граніт. Але тут зіпсувати роботу над деталями може всього лише один необережний рух.

28-річний майстер вирішив нагадати світові про багату спадщину Єгипту.

[Ібрагім Білал, скульптор]:
«Уважаю, що єгипетська культурна спадщина — найкраще, що можна втілити в таких скульптурах. Коли я вперше опублікував у соцмережах свої роботи на тему фараонів, реакція була неймовірною. Це надихнуло мене підвищувати майстерність, щоб за якістю мої вироби не поступалися працям іноземних відомих майстрів».

Ібрагім зайнявся мистецтвом не відразу. Спочатку він став юристом. Проте ось уже як 3 роки виконує цю копітку ручну роботу. Уперше смак успіху відчув завдяки соцмережам. І зараз він продає роботи й веде освітній канал на ютубі.

[Ібрагім Білал, скульптор]:
«Усе почалося з того, що я побачив роботи тайванського майстра, вирізані на кінчику олівця. Вирішив спробувати. Спочатку нічого не вдавалося. Але коли врешті все ж вийшло, це мене підбадьорило».

Ібрагім планує найближчим часом відкрити персональну виставку, де продаватиме 22 свої роботи.
Коротке посилання на цю сторінку:

Фараон на кінчику олівця: скульптор із Єгипту завойовує популярність у соціальних мережах19-річний сенегальський жокей мріє про світову славуДля мешканців колумбійського зоопарку провели концерт класичної музикиФранцузький багет хочуть додати до списку культурної спадщини ЮНЕСКОЛюдина-саксофон: як єгиптянин виконує музику без інструментівУ Литві прокатні машини укомплектували санкамиСолодкі й різнокольорові: у Лос-Анджелесі відкрили парк «Цукрова ейфорія»Індійці влаштували перегони буйволів з нагоди кінця збору врожаюТанго в захисних костюмах: швейцарські танцюристи нагадали про себеВ Індії колонії рожевих фламінго приваблюють шанувальників природи