28.07.2021
Телеканал NTD

На площі святого Петра у Ватикані відкрили різдвяну композицію

На площі святого Петра у Ватикані відкрили різдвяну композицію

Різдвяна ялина прикрасила площу святого Петра у Ватикані. Церемонія запалювання вогнів традиційно урочиста. Щоправда, через карантинні..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Різдвяна ялина прикрасила площу святого Петра у Ватикані. Церемонія запалювання вогнів традиційно урочиста. Щоправда, через карантинні заходи глядачів дуже мало.

30-метрову зелену красуню Ватикану подарувала Словенія. Дерево виросло в заповідному лісі біля міста Кочев’є. Ялинку прикрасили дерев’яними іграшками ручної роботи. Здебільшого їх виготовили в Словенії, та якусь частину зробили бездомні Рима.

Одночасно офіційно відкривається й різдвяний вертеп. Фігури для традиційної композиції виробили майстри з італійського міста Кастеллі.

Цього року різдвяна меса почнеться о пів на восьму вечора — на дві години раніше, ніж зазвичай. Так парафіяни встигнуть повернутися додому до комендантської години, яка діє з 22.00. Кількість людей під час служби буде обмежено.

Різдвяна ялинка й вертеп прикрашатимуть площу святого Петра до 10 січня.
Коротке посилання на цю сторінку:

На площі святого Петра у Ватикані відкрили різдвяну композиціюУ Великій Британії за час карантину втричі зріс попит на пазлиУ кафе Боготи подають «золоті гамбургери»Східні солодощі на рожні: у Йорданії по-новому готують кнафеСам собі режисер: як через пандемію дизайнери опановують нові професіїСтаровинний будинок у Сан-Франциско переставили на іншу вулицю«Вечеря на колесах»: кулінарна школа придумала ідею ресторану на час карантинуРіздвяні вогні дарують надію жителям КосоваЛувр виставляє на аукціон зустріч із «Моною Лізою»Французький багет хочуть додати до списку культурної спадщини ЮНЕСКО