08.11.2021
Телеканал NTD

Маски як прикраси: грецька дизайнерка використовує для декору стрази, камені та пір’я

Маски як прикраси: грецька дизайнерка використовує для декору стрази, камені та пір'я

Наближаються різдвяні свята, і ювелір з Афін поспішає закінчити колекцію майстерно оздоблених масок. Вона вирішила декорувати..

Дата завантаження: 2021-03-08

video

Наближаються різдвяні свята, і ювелір з Афін поспішає закінчити колекцію майстерно оздоблених масок. Вона вирішила декорувати їх камінням, кристалами, намистинами та пір’ям, щоби хоч трохи скрасити карантинне Різдво.

[Надія Беле, ювелір]:
«На жаль, схоже, що ситуація не зміниться, і цей аксесуар у нашому житті надовго. Я подумала, що можна зробити його привабливішим, адже всі ми потребуємо краси».

Маски стали обов’язковим аксесуаром у багатьох країнах світу. Надія каже, що в новорічні й різдвяні свята гарні маски будуть трендом.

[Надія Беле, ювелір]:
«Тепер, коли наближаються свята, можна надівати наші декоровані маски на вечірки й відчути себе ліпше».

Вона також зазначає, що кожен виріб оздоблює вручну й враховує всі побажання клієнтів. З ними спілкується по відеозв’язку. Утім, за її словами, вона б радо відмовилася від цього захисного засобу.

[Надія Беле, ювелір]:
«Багато великих домів моди інтегрували маски у свої колекції. На жаль, маски стали частиною моди. Мені самій цей аксесуар не дуже подобається. Сподіваюся, що скоро ми зможемо його позбутися й ніколи не одягнемо знову».

Серед клієнтів Надії багато грецьких знаменитостей. Вона каже, що в новорічні свята, крім масок, ще одним популярним товаром будуть каблучки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Маски як прикраси: грецька дизайнерка використовує для декору стрази, камені та пір’я3000 ключів і 7 кілометрів шляху: як у Ватикані відкривають двері музеївАкваріум у Мехіко показав дитинча субантарктичного пінгвінаСанта-Клаус: «Слід дотримуватися всіх рекомендацій»Мобільний театр подорожує бідними кварталами ЄгиптуБоснієць так полюбив скандинавські саги, що перевтілився у вікінгаВ австралійському заповіднику Нітмілук облаштовують гірські велотрасиПосмійся зі своїх проблем: єгиптяни знімають стрес за допомогою йоги сміхуВ Іраку через пандемію молодь захопилася скейтбордингомСкарби Помпеїв виставили в музеї «Антикваріум»