09.02.2021
Телеканал NTD

Найдорожчу у світі маску для обличчя виставили на огляд у Флориді

Найдорожчу у світі маску для обличчя виставили на огляд у Флориді

Найдорожчу у світі захисну маску для обличчя виставили на огляд у магазині ізраїльської ювелірної компанії в..

Дата завантаження: 2021-03-09

video

Найдорожчу у світі захисну маску для обличчя виставили на огляд у магазині ізраїльської ювелірної компанії в Палм-Біч, що у Флориді. Витвір коштує півтора мільйона доларів.

Маску з 18-каратного білого золота інкрустовано білими й чорними діамантами. Усього на ній помістилося 3600 дорогоцінних каменів. Усередині респіратор, який захищає на 99 %.

Виріб замовив колекціонер зі США, коли почалася пандемія.

[Александра Асераф, співробітниця компанії ― виробника маски]:
«Він замовив маску, бо на нашому заводі в Ізраїлі працює 120 осіб, а продажів раптом не стало. Ми боялися, що доведеться розпустити штат. Але цей клієнт сказав, що постарається допомогти, і запропонував зробити для нього маску. Так і виникла ця ідея».

Маска важить 270 грамів. Постійно її носити, найімовірніше, буде незручно.

[Александра Асераф, співробітниця компанії ― виробника маски]:
«Її можна надіти на особливий захід, де хочеш якось привернути увагу чи просто відрізнятися від інших. Гадаю, головне те, що в майбутньому ця маска стане важливим твором мистецтва».

Після виставки маску доставлять власнику в Лос-Анджелес.
Коротке посилання на цю сторінку:

Найдорожчу у світі маску для обличчя виставили на огляд у ФлоридіВиробництво намистин у Венеційській лагуні можуть додати до списку ЮНЕСКОВиставка «Сумки: від і до» відкривається в ЛондоніТайський готель пропонує провести два тижні карантину, граючи в гольфМолодильне молоко: під Києвом працює осляча ферма3000 ключів і 7 кілометрів шляху: як у Ватикані відкривають двері музеївКаліфорнійці вивільняють стрес від COVID-19 у «Кімнаті гніву»В Іраку через пандемію молодь захопилася скейтбордингомСанта-Клаус: «Слід дотримуватися всіх рекомендацій»Маски як прикраси: грецька дизайнерка використовує для декору стрази, камені та пір’я