22.02.2021
Телеканал NTD

Болівійська сім’я щороку робить різдвяний вертеп із сотень статуеток

Болівійська сім'я щороку робить різдвяний вертеп із сотень статуеток

Щороку заміський будинок жительки Болівії Марсель занурюється в спокійну різдвяну атмосферу. Допомагають у цьому сотні витончених..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Щороку заміський будинок жительки Болівії Марсель занурюється в спокійну різдвяну атмосферу. Допомагають у цьому сотні витончених фігурок, створених у різних куточках світу.

Марсела колекціонує статуетки, іграшкові будинки та інші сувеніри вже 30 років.

[Марсела Рока де Артманн, жителька Болівії]:
«Ми купуємо їх щороку, хай би куди поїхали. А подорожуємо ми багато. Маємо сувеніри з Мозамбіку й Австралії, є вироби племені маорі з Нової Зеландії, а ще статуетки з Австрії та Німеччини».

Жінка розпаковує й розставляє фігурки кілька днів. Їй допомагають рідні. З будиночків і статуеток виростає святкова композиція. Усюди мерехтять різнокольорові вогні, і все нагадує про Різдво. Головна сцена — ясла з немовлям Ісусом у центрі.

Марсела вважає, що головне для людини — віра. З нею можна пережити негаразди й утрату близьких, а також знайти душевний спокій.
Коротке посилання на цю сторінку:

Болівійська сім’я щороку робить різдвяний вертеп із сотень статуетокНемовля встановило рекорд України, пірнувши 11 разВеликодня казка біля дому: берлінець прикрасив газон яйцями й кумедними фігуркамиНе можу відпустити: відео з дитинчам панди й доглядачем набрало 4 млн переглядів106-річна піаністка: «Мої пальці не можуть без клавіш»Екскапітан футбольної збірної Швейцарії вчиться на годинникаряКвітуча сакура ознаменувала початок весни у ВашингтоніУ Туреччині бабуся зайнялася боксом, щоб нокаутувати хворобу ПаркінсонаМасаж і свобода: фіни бігають по снігу у вовняних шкарпеткахУ Київському ботанічному саду імені Фоміна цвітуть магнолії