28.09.2021
Телеканал NTD

Велика Британія закликала людей з алергією відмовитися від вакцини Pfizer-BioNTech

Велика Британія закликала людей з алергією відмовитися від вакцини Pfizer-BioNTech

Вакцина проти коронавірусної інфекції компаній Pfizer і BioNTech може викликати алергічну реакцію та анафілаксію. Такого висновку..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Вакцина проти коронавірусної інфекції компаній Pfizer і BioNTech може викликати алергічну реакцію та анафілаксію. Такого висновку дійшов медичний регулятор Великої Британії після початку масової вакцинації населення. Він видав попередження: людям з алергією на якісь медикаменти чи їжу цього щеплення робити не слід.

Управління з контролю якості лікАрських засобів і виробів медичного призначення Великої Британії повідомляє, що від початку вакцинації надійшло два повідомлення про анафілактичну реакцію й одне — про алергічну.

Голова управління Джун Рейн у своїй заяві написав: «Усім, у кого раніше була анафілактична реакція на щеплення, ліки чи їжу, слід відмовитися від вакцини Pfizer-BioNTech».

Водночас він зазначив: «У більшої частини людей анафілаксії не буде. Переваги в захисті людей від COVID-19 перевищують ризики… Запевняю, що ця вакцина відповідає суворим стандартам безпеки, якості та ефективності, затвердженим Управлінням з контролю якості лікАрських засобів».

Анафілаксія — це надмірна реакція імунної системи організму, яку описують як серйозну, а іноді і як таку, що загрожує життю людини.

Компанії Pfizer і BioNTech уже оголосили, що підтримують розслідування щодо побічних ефектів.

Минулого тижня Велика Британія першою у світі видала дозвіл на використання вакцини проти коронавірусу американської та німецької компаній. Регулятори США і ЄС поки рішення щодо неї не ухвалили.

Тим часом у Великій Британії під масову вакцинацію щонайперше підпадають найбільш уразливі групи: медики, працівники будинків для людей похилого віку й ті, кому за 80.
Коротке посилання на цю сторінку:

Велика Британія закликала людей з алергією відмовитися від вакцини Pfizer-BioNTechУ Греції взимку настало літо: люди кинулися на пляжіУ Києві відкрили навчальний центр безпеки життєдіяльностіНовий сайт доставляння пов’язує римлян із місцевими магазинамиБайден підписав три укази, що скасовують міграційну політику ТрампаСвітова організація торгівлі обрала нового генерального директораПакистанські митники допомагають соколам, врятованим від контрабандистівУ Карпатах наплив туристівЯк пандемія 2020 року позначилася на світі тваринРеставратор переїхав із Греції до Туреччини, щоб рятувати фрески християнських церков