21.10.2021
Телеканал NTD

17 штатів США підтримали позов Техасу, який оскаржив результати виборів

17 штатів США підтримали позов Техасу, який оскаржив результати виборів

Сімнадцять штатів підтримали Техас, що подав позов до Верховного суду. Він оскаржує результати виборів президента США..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Сімнадцять штатів підтримали Техас, що подав позов до Верховного суду. Він оскаржує результати виборів президента США в чотирьох ключових штатах.

Групу штатів очолив генеральний прокурор Міссурі Ерік Шмітт. 9 грудня він подав до суду документ, у якому вказав, що цей позов суспільно важливий. Він також закликав Верховний суд приділити йому максимальну увагу.

7 грудня Техас подав позов щодо Пенсильванії, Джорджії, Мічигану й Вісконсину. У ньому стверджується, що ці штати, порушуючи конституцію, змінили свої виборчі правила, установили несправедливі норми для різних виборців, а також допустили масштабні фальсифікації, послабивши вимоги до бюлетенів.

Водночас, змінивши правила, що регулюють вибори, співробітники виборчих органів узяли на себе повноваження законодавчої влади. А це пряме порушення конституції США. Згідно з вищим законом країни, час, місце й спосіб проведення виборів можуть визначати тільки законодавчі збори й конгреси штатів.

Однією зі змін стало послаблення правил голосування поштою в умовах пандемії. Так, скасували звіряння підписів, подовжили термін отримання поштових бюлетенів, а ще не застосовували загальних стандартів оброблення таких бланків.

Позов підтримали червоні штати, тобто ті, які прихильні до республіканців.

Техас сподівається отримати від Верховного суду висновок, що чотири штати провели вибори 2020 року, порушуючи конституцію. Він також просить суд заборонити цим штатам сертифікувати результати й подавати голоси своїх виборників. Там, де вже призначили вибірників, Техас просить законодавчі збори штатів призначити нових.

Президент Дональд Трамп також попросив суд дозволити йому долучитися до позову Техасу в статусі позивача. 9 грудня він назвав цю справу великою, додавши, що країні потрібна перемога.
Коротке посилання на цю сторінку:

17 штатів США підтримали позов Техасу, який оскаржив результати виборівСША виводять війська з Афганістану, але чи буде це кінцем війни?На Індонезію налетів циклон «Сероя»: близько 100 загиблихПольща підходить до піка третьої хвилі пандеміїУ Франції повені затоплюють житлові будинкиПоезд сошёл с рельсов в Египте: более десяти погибшихПовені в Перу: більш як 15 000 евакуйованихБайден оголосив про низку заходів для вирішення кліматичної кризиСенат США проголосував за процес імпічменту експрезидента ТрампаЄС просить Грецію розслідувати, чи не розвертає берегова охорона човни з мігрантами