09.03.2021
Телеканал NTD

Промінь надії під час пандемії: порожні паризькі готелі стали притулками для бездомних

Промінь надії під час пандемії: порожні паризькі готелі стали притулками для бездомних

Зазвичай паризький готель Avenir Montmartre приваблює десятки туристів, бо з його вікон видно Ейфелеву вежу й..

Дата завантаження: 2021-03-09

video

Зазвичай паризький готель Avenir Montmartre приваблює десятки туристів, бо з його вікон видно Ейфелеву вежу й храм Сакре-Кер.

Але COVID-19 відлякав усіх гостей. І тепер у номерах готелю поселилися бездомні.

Упродовж року готель виділяв свої номери благодійній організації Emmaus Solidarite. І тепер вона розміщує там людей, які інакше б жили на вулиці.

[Ібрагім, шукач притулку з Малі]:
«Я дуже щасливий. Я тут уже майже 10 днів».

Це Ібрагім — мігрант із Малі.

[Ібрагім, шукач притулку з Малі]:
«Коли я вчора лягав спати, то думав про своє життя. До того, як я сюди заселився, було складно. Але я тут. Коли я сюди зайшов, то побачив своє майбутнє. Настане день, коли моє життя зміниться. Я матиму своє помешкання, роботу й дозвіл на проживання, як і в усіх інших».

Платить за номер та за триразове харчування мігранта благодійна організація. Гроші бере з урядових дотацій.

Її представники кажуть, що готель допомагає людям повернутися до нормального життя. Багато постояльців страждають від хвороб чи психологічних травм.

[П’єр Жульєрмос, представник Emmaus Solidarite]:
«Перевага, яку ми бачимо, полягає в тому, що люди, які живуть на вулиці, можуть прийти до місць, готових для життя».

[Бруно Морель, директор Emmaus Solidarite]:
«Міністерство охорони здоров’я розробляє так званий зимовий план, воно обіцяє відкрити номери для нужденних. Ці зусилля не можна послаблювати. Люди, як і раніше, залишаються на вулицях».

За даними паризької адміністрації, у місті живе понад 3600 бездомних. Благодійна організація зазначає, що не просто надає людям житло, але ще допомагає їм знайти постійну роботу й місце проживання.
Коротке посилання на цю сторінку:

Промінь надії під час пандемії: порожні паризькі готелі стали притулками для бездомнихУ Греції взимку настало літо: люди кинулися на пляжіНайбільше кладовище Північної Америки не справляється з напливом тіл померлих від COVIDПариж закриє старовинний пташиний ринок XIX століттяБолівійці сподіваються, що трав’яні настої захистять їх від коронавірусуПерша у світі: 90-річна британка отримала дозу вакцини Pfizer/BioNTechУ Києві стартувала всеукраїнська акція «Нагодуй птахів узимку»Стримати новий штам: Данія продовжила карантинні заходи ще на три тижніПерші наслідки «брекзиту» на кордоні: паперова тяганина, черги й затримкиУ Великій Британії розробили оригамі-одяг, що ніби росте разом із дитиною