22.02.2021
Телеканал NTD

У Туреччині через COVID-19 запроваджують комендантську годину на всі дні тижня

У Туреччині через COVID-19 запроваджують комендантську годину на всі дні тижня

У Туреччині фіксують сумні рекорди добової кількості нових хворих на COVID-19. Уже кілька днів виявляють близько..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

У Туреччині фіксують сумні рекорди добової кількості нових хворих на COVID-19. Уже кілька днів виявляють близько 30 тисяч заражених. Різкий стрибок стався 25 листопада. Президент Тайїп Ердоган оголосив, що комендантську годину введуть і в робочі дні.

[Тайїп Ердоган, президент Туреччини]:
«У будні комендантська година діятиме з 9 вечора до 5 ранку. Ослаблення обмежувальних заходів у вихідні не буде. Комендантська година починається о 9 вечора в п’ятницю й закінчується о 5 ранку в понеділок. Щосуботи й щонеділі ми сидітимемо вдома».

Комендантську годину у вихідні запровадили два тижні тому, але це не допомогло, і заражених дедалі більше.

Тепер у Туреччині ще посилюють правила відвідування магазинів і торгових центрів. До приміщень впускатимуть обмежену кількість людей. Покупці повинні мати пропуски з цифровим кодом.

Ресторани й кав’ярні працюють лише на винос. Спортзали й басейни тимчасово закриваються. Години роботи держслужбовців скорочено. Обмежувальні заходи не поширяться на промислові підприємства й деякі компанії, діяльність яких життєво важлива.

Президент обіцяє почати вакцинувати населення вже цього місяця. Він наголосив, що для громадян Туреччини щеплення буде безкоштовним.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Туреччині через COVID-19 запроваджують комендантську годину на всі дні тижняВогняне шоу в Ісландії: тисячі туристів поспішають до активного вулканаСевілья відроджує традицію дарувати британській королеві апельсини на мармеладОскільки гірськолижні курорти закрито, французи відпочивають на пляжахВООЗ закликає тимчасово заборонити торгівлю дикими тваринами на ринкахУкраїнцям пропонують відчути ДТП на спеціальному симуляторіВ Індії очищають Ганг від квіткових відходів і роблять із них ароматичні паличкиЄгипет готується відкрити нову столицю країниІндійка робить матраци з відходів, що залишаються під час виробництва масокГості Олімпіади в Токіо проведуть карантин у крихітних номерах готелю