21.11.2021
Телеканал NTD

Самозарядні електровізки економлять сили жителям Кенії

Самозарядні електровізки економлять сили жителям Кенії

Звичайні візки на колесах — одні з найпоширеніших і недорогих засобів транспортування товарів у всьому світі...

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Звичайні візки на колесах — одні з найпоширеніших і недорогих засобів транспортування товарів у всьому світі.

У Кенії ними часто перевозять товари з ринків. І для сотень людей штовхання таких візків завантаженими дорогами Найробі — єдиний спосіб прогодуватися.

[Роберт Мусса, штовхач візка]:
«Ми вельми втомлюємося, бо часто дорога дуже погана, і на ній бувають затори. Навіть на великих трасах виникають проблеми. Та ми однаково намагаємося вижити».

Утім, один винахід може полегшити роботу цих кенійців. Нещодавно його розробник Кеннет Гуантай придумав електровізок. Він використовує кінетичну енергію, завдяки якій заряджається сам собою. Тепер, щоб його штовхати, багато сил не потрібно.

Електропристрій їде швидше, ніж звичайні візки. Це означає, що вони не утворюватимуть заторів.

До того ж пальне не потрібне.

[Кеннет Гуантай, винахідник]:
«Перевага електричного візка проти звичайних у тому, що він збільшує продуктивність, він екологічний і не забруднює довкілля. А ще збільшує дохід власників з огляду на завантаженість і продуктивність».

Винахідник каже, що вирішив створити такий пристрій, бо йому стало шкода людей, які заради заробітку штовхають звичайні візки.

[Йосфат Єго, штовхач візка]:
«Тепер заробляю більше грошей. На старий візок ішло багато енергії. Навіть просто штовхати його було важко».

Найближчим часом винахідник хоче розпочати масове виробництво.
Коротке посилання на цю сторінку:

Самозарядні електровізки економлять сили жителям КеніїВідсіч сарані: у Кенії корми й добрива роблять із комахВ Аргентині вилікували й повернули в океан 12 пінгвінів магеланськихУ Києві відкрили навчальний центр безпеки життєдіяльностіВ Індії вакцинують жителів віддалених сілВ Іспанії електроенергію добувають з апельсинівЧерез 10 років після аварії на АЕС у жителів Фукусіми немає надії повернутися додому14-річна австралійка управляє власною компанієюВ індійському селі досі добувають сіль методом випарюванняУ Німеччині винесли перший вирок у справі про тортури у в’язницях Сирії