02.09.2021
Телеканал NTD

Простір і вентиляція: про які будинки мріють іспанці в умовах карантину

Простір і вентиляція: про які будинки мріють іспанці в умовах карантину

Безпека, вентиляція та жодних галасливих сусідів. В Іспанії на тлі карантину уявлення про ідеальне житло різко..

Дата завантаження: 2021-03-02

video

Безпека, вентиляція та жодних галасливих сусідів. В Іспанії на тлі карантину уявлення про ідеальне житло різко змінилися. Після місяців «локдауну» люди усвідомили, що перебувати в тісних і задушливих квартирах не вельми комфортно.

Анхель Кавас — засновник компанії, що спеціалізується на автономних будинках. Їх оснащено сонячними панелями, окремими водяними свердловинами й навіть бункерними кімнатами.

[Анхель Кавас, засновник будівельної компанії]:
«Ми продали більше будинків, ніж торік. У березні та квітні під час карантину був повний застій. Однак у липні ми продали найбільше будинків в історії (компанії). Щодо кімнат-сховищ, то 2019-го ми зробили дві такі кімнати, а цьогоріч — 12».

Кавас прогнозує, що в майбутньому попит на автономні будинки, які забезпечуватимуть себе електроенергією, лише зростатиме.

Архітектори також кажуть, що люди тепер віддають перевагу просторішим, світлішим і багатофункціональнішим приміщенням, а ще зонам, з яких можна працювати віддалено.

Якість повітря всередині теж виходить на перший план. Андер Ечеверрія — засновник будівельної компанії, яка акцентує на екологічності. Завдяки особливим вентиляційним системам, повітря в його домах оновлюється щогодини.

[Андер Ечеверрія, засновник будівельної компанії]:
«Це фільтр F7. Ми можемо порівняти його з новим. Якби не було фільтра, увесь цей бруд міг би потрапити до будинку. Але ми могли б навіть поставити фільтр F9 чи HEPA, який використовують у літаках».

Ечеверрія каже, що його компанію буквально завалили замовленнями, і що продажі, якщо порівняти з минулим роком, зросли більш ніж удвічі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Простір і вентиляція: про які будинки мріють іспанці в умовах карантину30-кілометрова черга з вантажівок: Німеччина закрила кордони з Чехією та АвстрієюПакистанські митники допомагають соколам, врятованим від контрабандистівВ Австралії поруч із будинком для людей похилого віку з’явився дитячий центрДедалі більше австралійок іде вчитися на стригаля овецьПара молодят проводить медовий місяць, доглядаючи за вівцямиЯк пандемія 2020 року позначилася на світі тваринНа півдні Перу врятували з неволі очкового ведмедика — сиротуУ ПАР вирубують чужорідні дерева, що відбирають воду в КейптаунаБолівійці сподіваються, що трав’яні настої захистять їх від коронавірусу