28.02.2021
Телеканал NTD

Скелет доісторичної хижої кішки виставлять на торги у Швейцарії

Скелет доісторичної хижої кішки виставлять на торги у Швейцарії

Рідкісний скелет доісторичного хижака з підряду котоподібні виставить на торги аукціонний дім Piguet. Це кістки гоплофонеуса,..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Рідкісний скелет доісторичного хижака з підряду котоподібні виставить на торги аукціонний дім Piguet. Це кістки гоплофонеуса, який зовні нагадував шаблезубих кішок.

Хижак жив 37 мільйонів років тому переважно на території Північної Америки. Його останки знайшли в Південній Дакоті. Скелет зберігся на 90 %, тому екземпляр дуже цінний. За нього планують уторгувати від 55 до 70 тисяч євро.

[Бернар Піге, директор аукціонного дому Piguet]:
«Зараз люди дуже цікавляться всім, що пов’язане з динозаврами, з доісторичними часом. Напевно, причина в численних фільмах та відеоіграх, що вийшли останніми роками, а також у відомих акторах, які колекціонують скелети динозаврів».

За останнє десятиліття аукціонні доми виставляли на торги п’ять таких скелетів, але жоден із них не був таким повним, як цей.

Аукціон палеонтологічних знахідок пройде онлайн 8 грудня. З молотка піде 40 лотів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Скелет доісторичної хижої кішки виставлять на торги у ШвейцаріїВ Італії випустили присвячену медикам монетуСирійський художник прикрашає каліграфією будинки й інтер’єри ресторанівУ Нью-Йорку попрощалися з поганими спогадами 2020 рокуБразилію хочуть озеленювати новими сортами декоративної пасифлориЧерез снігопад і закриті зимові курорти південнокорейці розкупили всі санкиОазис спокою: жителі Боготи спостерігають за колібрі на пагорбі МонсерратБоснієць так полюбив скандинавські саги, що перевтілився у вікінгаВ Індії колонії рожевих фламінго приваблюють шанувальників природиНа площі святого Петра у Ватикані відкрили різдвяну композицію