01.08.2021
Телеканал NTD

Смажені каштани і глінтвейн в авто: карантинний ярмарок у Німеччині

Смажені каштани і глінтвейн в авто: карантинний ярмарок у Німеччині

Глінтвейн, різдвяні пряники та навіть сніг. У містечку Унтербрунн під Мюнхеном панує атмосфера свята. Попри пандемію..

Дата завантаження: 2021-03-01

video

Глінтвейн, різдвяні пряники та навіть сніг. У містечку Унтербрунн під Мюнхеном панує атмосфера свята. Попри пандемію та карантинні обмеження, тут знайшли спосіб організувати різдвяний ярмарок. Усі відвідувачі приїжджають на автомобілях і з них не виходять. Частування їм приносять працівники.

Влаштував ярмарок власник одного з місцевих ресторанів. Він намагається вижити під час другого карантину, коли заборонили не лише роботу закладів харчування, але й різдвяні ярмарки.

[Сімон Ванкерль, організатор різдвяного ярмарку]:
«Через пандемію коронавірусу наш прекрасний ресторан зараз зачинений. Та я хотів і далі платити своїм працівникам. У травні ми влаштували фестиваль із доступом на авто. Тому ми подумали, що можемо зробити взимку під час другого карантину. Чому б не влаштувати різдвяний ярмарок для тих, хто на авто?»

Гостям пропонують усілякі частування: від смажених каштанів до млинців.

[Сімон Ванкерль, організатор різдвяного ярмарку]:
«Ви під’їжджаєте он туди й берете в маленького Санти меню. Потім маєте час визначитися із замовленням, перш ніж дійдете до прилавків. Оплата на касі, а потім можна їхати від кіоску до стійки за частуваннями, залишаючись у машинах, як того вимагають карантинні правила».

І хоча сніг тут не справжній, настрій гостей піднесений.

[відвідувачка]:
«Прекрасна альтернатива. Цього року інших різдвяних ярмарків немає. Гадаю, це чудово, дуже по-різдвяному».

[відвідувач]:
«Відмінна ідея, усім раджу. Тут можна поринути в атмосферу. Добре, що їм дозволили це здійснити».

[відвідувачка]:
«Чудово. Ми вже зарядилися настроєм, ми навіть бачили багаття. Чудово».

Щороку в Німеччині зазвичай працює коло 2500 різдвяних ярмарків. І відвідує їх приблизно 160 мільйонів осіб.

Тим часом у країні подовжили дію карантинних заходів до 20 грудня. Й обмеження, зі слів канцлера Ангели Меркель, найімовірніше, триватимуть усю зиму.
Коротке посилання на цю сторінку:

Смажені каштани і глінтвейн в авто: карантинний ярмарок у НімеччиніІталійські реставратори рятують середньовічні фрески ДжоттоУ Литві прокатні машини укомплектували санкамиЧирлідери танцюють біля вокзалу в Токіо, щоб підбадьорити людей19-річний сенегальський жокей мріє про світову славуВиставка аніматронних динозаврів у США: в’їзд лише на автоБразилію хочуть озеленювати новими сортами декоративної пасифлориУ Флоренції реставрують перше у світі джакузіІндійські танці на тлі стародавнього храму заворожують глядачівАкваріум у Мехіко показав дитинча субантарктичного пінгвіна