21.11.2021
Телеканал NTD

Інженер військово-повітряних сил США побудував із Lego модель навігаційного супутника

Інженер військово-повітряних сил США побудував із Lego модель навігаційного супутника

Інженер ВПС США Джейкоб Лутц із малих літ знав, що космос і все, що з ним..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Інженер ВПС США Джейкоб Лутц із малих літ знав, що космос і все, що з ним пов’язане, — це його майбутнє. Але тоді він і гадки не мав, що його дитяче захоплення Lego стане в пригоді й у дорослому віці.

Недавно він вирішив відтворити з конструктора навігаційний супутник NTS-3. Зменшену копію зробив на базі ВПС «Кіртленд», що в штаті Нью-Мексико.

А допомагала йому в цьому дружина Даная. Вона теж працює в дослідницькій лабораторії, де розробляють супутники.

Лутц каже, що він хотів показувати супутник NTS-3 на всіляких наукових заходах.

[Джейкоб Лутц, інженер ВПС США]:
«Я подумав, що побудувати модель із кубиків Lego буде вельми захопливо. І це не лише зацікавить людей, бо вони побачать цю модель із Lego на конференції ВПС, це також хороший спосіб показати, які супутники ми робимо».

[Арлен Бірсгрін, менеджер програми]:
«Я дуже радий, що з’явилася модель NTS-3, яку можна демонструвати. Це нагадуватиме про мету нашої роботи».

Супутник NTS-3 — це перший експериментальний навігаційний супутник ВПС США за останні 40 років.

Його мають запустити у 2022 році. Як очікується, він значно вдосконалить GPS-технології, якими користуються американські ВПС для позиціонування та навігації.
Коротке посилання на цю сторінку:

Інженер військово-повітряних сил США побудував із Lego модель навігаційного супутникаФранцузький багет хочуть додати до списку культурної спадщини ЮНЕСКОГрандіозне світлове шоу: 500 дронів злетіли в небо над Дубліном у День святого ПатрікаУ Литві прокатні машини укомплектували санкамиЛюдина-саксофон: як єгиптянин виконує музику без інструментівСам собі режисер: як через пандемію дизайнери опановують нові професіїУ Копенгагені в умовах карантинних заходів проходить фестиваль світлаУ Великій Британії за час карантину втричі зріс попит на пазлиТайський готель пропонує провести два тижні карантину, граючи в гольфЛос-анджелеський зоопарк знову відкривається після карантину