22.01.2021
Телеканал NTD

У Києві відкрилася резиденція Святого Миколая

У Києві відкрилася резиденція Святого Миколая

У Києво-Печерській лаврі відкрилася резиденція Святого Миколая. Тут можна з ним поспілкуватися, більше дізнатися про його..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

У Києво-Печерській лаврі відкрилася резиденція Святого Миколая. Тут можна з ним поспілкуватися, більше дізнатися про його життя з картин, пройти крізь арку бажань. Але в традиційну зустріч, як і в усі інші аспекти життя, внесла зміни пандемія.

[Святий Миколай]:
«У кабінеті Святого Миколая може перебувати обмежена кількість людей. Це сім’я чи двоє осіб».

Але загадувати бажання це обмеження не завадить. Водночас Святий Миколай нагадує, що до прагнень слід ставитися обережно.

[Святий Миколай]:
«Подарунки мають бути такі, які приноситимуть радість не лише комусь одному, особисто вам, а й тим, хто поруч із вами. < > Звісно, кожен із дітей прагне отримати гаджет чи якусь іграшку. Але ці речі мінливі, вони проходять. Телефон може впасти й розбитися. Але є цінності набагато важливіші: здоров’я, мир».

Перші відвідувачі вже поспішили поспілкуватися з дідусем.

[відвідувачка]:
«Найголовніше — це здоров’я. Тому ми всі загадуємо і Святому Миколаю, і Дідові Морозу будемо загадувати здоров’я. А все інше додасться».

А Святий Миколай уже приготував для перших відвідувачів подарунки. Серед них і ось такий календарик, який нагадує про те, що добрі справи треба здійснювати цілий рік.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Києві відкрилася резиденція Святого МиколаяПарад мумій і новий музей: як Єгипет приваблює туристів під час пандеміїУ Новому Орлеані через скасування параду люди прикрасили будинки як карнавальні платформиЗагублена мозаїка, що колись лежала на дні озера, повернулася на батьківщинуДе зберігаються шедеври Лувру, які рідко виставляють у залах музеюУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схилУ Києві презентували рок-баладу на слова Тараса ШевченкаВ Іспанії облаштували найбільший у Європі критий вертикальний садСам собі режисер: як через пандемію дизайнери опановують нові професіїФранкфуртський симфонічний оркестр дає концерти на сходових майданчиках