21.11.2021
Телеканал NTD

У США зареєстрували найвищу тижневу смертність від COVID-19 із серпня

У США зареєстрували найвищу тижневу смертність від COVID-19 із серпня

У США тижнева смертність від COVID-19 зросла до рекордного показника із серпня. Приріст становить 32 %...

Дата завантаження: 2021-04-21

video

У США тижнева смертність від COVID-19 зросла до рекордного показника із серпня. Приріст становить 32 %. У середньому це по 1500 осіб за день.

Водночас кількість нових випадків інфікування за тиждень зросла на 13 %. Це коло 168 тисяч осіб за день.

Країна намагається стримати другу хвилю пандемії. Напередодні Дня подяки щонайменше 23 штати ввели нові обмеження. Проте про режим самоізоляції оголосило тільки Нью-Мексико. Минулого тижня там приріст нових випадків становив 90 %. Це найвищий показник у країні.

За Нью-Мексико йде Вірджинія, де приріст — 62 %, а також Аризона, у якій хворих стало більше на 50 %.

А штатом, що постраждав від пандемії найдужче, уважають Північну Дакоту. Там найбільше хворих із розрахунку на душу населення. Так, з початку епідемії там виявили 73 400 інфікованих. Це більш ніж 9,5 % населення штату. З 14 листопада тут усі мусять носити маску.

Водночас 14 штатів США такого правила поки не запроваджували.

Під час першої хвилі коронавірус активніше поширювався у великих містах. А нині він охоплює сільську місцевість. Лікарні скаржаться, що в палатах інтенсивної терапії бракує місць, а лікарям і медсестрам доводиться працювати понаднормово.

[Крісті Соурк, старша медсестра]:
«Нам доводиться доглядати за такою ж кількістю пацієнтів, яка зазвичай буває у великих медустановах, але працівників маємо менше. Нестача персоналу — це, безперечно, проблема. Багато хто працює понаднормово».

Загалом у США другий тиждень поспіль близько 10 % тестів показують позитивний результат. А у 26 штатах цей показник значно вищий. Так, в Айові він становить 56 %, у Південній Дакоті — 45 % і в Айдахо — 40 %.

Загалом у країні виявили близько 13 мільйонів випадків зараження коронавірусом. Померло понад 265 тисяч осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

У США зареєстрували найвищу тижневу смертність від COVID-19 із серпняСирійські біженці потерпають від холоду й коронавірусуУ сенаті США почалися слухання щодо імпічменту ТрампаВ Індії вакцинують жителів віддалених сілВ індійському селі досі добувають сіль методом випарюванняКенійські марафонці тестують перше вітчизняне взуття для бігу на довгі дистанціїЄС дав Кіпру виняткове право виробляти й продавати сир халуміБайден підписав три укази, що скасовують міграційну політику ТрампаВ Аргентині вилікували й повернули в океан 12 пінгвінів магеланськихПерукар навчилася майстерно стригти однією рукою