28.02.2021
Телеканал NTD

Виробники різдвяних дерев Франції оптимістично дивляться в майбутнє

Виробники різдвяних дерев Франції оптимістично дивляться в майбутнє

Виробники різдвяних дерев Франції кажуть, що, попри пандемію й карантин, упевнені в успіху цього святкового сезону...

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Виробники різдвяних дерев Франції кажуть, що, попри пандемію й карантин, упевнені в успіху цього святкового сезону.

Ще недавно їхні перспективи були невтішними, бо вони не знали напевне, чи можна їм буде продавати дерева. Та зрештою міністерство сільського господарства дало таку згоду.

[Седрік Таварсон, виробник різдвяних ялинок]:
«Цього року ми досить упевнені в собі. Ми непокоїлися на початку сезону, бо не знали, що зможемо розпродати дерева. Усі виробники зв’язувалися з парламентаріями, сенаторами та заступниками префектів кожного регіону й говорили про абсолютну важливість продавати ялинки як товари першої потреби, щоб ми могли заробити на життя».

Водночас вони кажуть, що змінили методи роботи.

[Седрік Таварсон, виробник різдвяних ялинок]:
«Ми сподіваємося продати всі наші дерева. Перші кілька тижнів покажуть, як ітимуть справи. Я впевнений. Гадаю, люди купуватимуть. Але все організувати буде складніше, бо й досі є невизначеність. Ми зрубаємо дерева останньої хвилини, щоб не лишилося непридбаних».

Магазини з продажу квітів і рослин у Парижі теж кажуть, що цього сезону намагаються не замовляти надто багато.

[Еленіо Габбанеллі, флорист]:
«Ми поки не знаємо, через пандемію важко сказати щось певне. Таких прецедентів ще не було. Ми не знаємо, куди рухаємося. Я просто триматиму запас дерев. Коли він закінчуватиметься, то замовлятиму ще».

Вони також скаржаться на конкуренцію великих магазинів, роботу яких у період карантину обмежують не дуже.

[Еленіо Габбанеллі, флорист]:
«Я впевнений, що продажі будуть хорошими, адже люди сидітимуть удома. Єдине, що мене непокоїть, так це великі мережі, які закуповують оптом і можуть поставити нижчі за наші ціни».

Щороку у Франції до Різдва продають близько шести мільйонів ялинок. Це 80 % усього обсягу виробництва.
Коротке посилання на цю сторінку:

Виробники різдвяних дерев Франції оптимістично дивляться в майбутнєУ Франції студенти скаржаться на ізоляцію і брак роботиГірськолижні курорти Франції чекають провальної зимиМВФ оновив прогноз економічного зростання на 2021 рікОЕСР: світова економіка виходить із коронавірусної кризи12-річний інвестор із Південної Кореї заробляє на купівлі акційПодорожчання срібла — новий флешмоб у стилі GameStop?Попри пандемію кустарний видобуток золота в Таїланді процвітаєВ Африці почала діяти зона вільної торгівлі, але поки лише на папері