04.02.2021
Телеканал NTD

У Гонконзі відкрився парк розваг, де враховано необхідність соцдистанціювання

У Гонконзі відкрився парк розваг, де враховано необхідність соцдистанціювання

Новий розважальний центр просто неба відкрився в Центральному районі Гонконгу. Це перша розважальна зона в місті,..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Новий розважальний центр просто неба відкрився в Центральному районі Гонконгу. Це перша розважальна зона в місті, де враховано всі правила соціального дистанціювання.

У величезному парку розваг обладнано 100 майданчиків. Кожен обнесено маленьким парканом, а всередині стоять шезлонги й столик. Відстань між площадками — щонайменше півтора метра.

Вечорами в парку показують кінофільми. Квитки продають онлайн.

[Бет Гекні, жителька Гонконгу]:
«Це довгий і важкий рік. Багато людей сиділо вдома, тому приємно відпочити з друзями на повітрі й подивитися кіно. Я нетерпляче чекаю початку».

Пандемія завдала труднощів індустрії розваг у всьому світі.

[Саймон Вілсон, директор парку розваг]:
«Мусили заново винайти й оновити індустрію розваг. Треба було все продумати, щоб гарантувати для людей безпечний відпочинок. Ми раді продемонструвати втілення своєї ідеї тут, де гості можуть насолодитися чимось по-справжньому особливим та унікальним, залишаючись у безпеці».

Удень у парку проходять концерти живої музики. А ще гості можуть позайматися вправами на свіжому повітрі, наприклад йогою.

Перед тим як відвідати розважальний центр, треба зареєструватися на вебсайті й надати медичну довідку. Також біля входу до парку є термометр, а поряд із кожним майданчиком можна продезінфікувати руки.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Гонконзі відкрився парк розваг, де враховано необхідність соцдистанціюванняНовий сайт доставляння пов’язує римлян із місцевими магазинамиУ Києві стартувала всеукраїнська акція «Нагодуй птахів узимку»Паризький ресторан зберіг зірку Мішлен, попри карантинУ Німеччині винесли перший вирок у справі про тортури у в’язницях СиріїОперні співаки Англії допомагають людям, які перехворіли на COVID, правильно дихатиДо Великої Британії планують привезти стадо зубрів і шукають для них рейнджераЗоологи несподівано виявили в Західній Австралії популяцію сипухБолівійці сподіваються, що трав’яні настої захистять їх від коронавірусуШотландські корови скидають шерсть в умовах австралійського літа