21.11.2021
Телеканал NTD

У США дедалі більше студентів обирають навчальні програми громадської охорони здоров’я

У США дедалі більше студентів обирають навчальні програми громадської охорони здоров'я

Студентка Флоридського міжнародного університету Келсі Кемпбелл хоче допомогти США побороти коронавірус та поліпшити стан сфери охорони..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Студентка Флоридського міжнародного університету Келсі Кемпбелл хоче допомогти США побороти коронавірус та поліпшити стан сфери охорони здоров’я. Вона належить до того покоління американців, на яке покладають великі надії.

В університеті, де навчається Келсі, студенти дедалі більше цікавляться медичними спеціальностями сфери громадської охорони здоров’я.

[Келсі Кемпбелл, студентка]:
«Давати поради, використовувати факти й науку. Гадаю, що зараз я цікавлюся саме цим, а також хочу допомагати моїй спільноті».

В Університеті Джорджа Вашингтона ситуація схожа.

Водночас система охорони здоров’я США й далі розв’язує нагальні проблеми. Відповідно до звітів, багато людей у цій сфері намагаються швидше вийти на пенсію через низькі зарплати. До того ж близько половині всіх працівників державних лікарень уже за 50 років.

Експерти вважають, що потрібно залучати найкращих фахівців.

[Браян Каструччі, експерт із громадської охорони здоров’я]:
«Якщо ми не шукатимемо кращих із кращих, це означає, що ці професіонали не захищатимуть нашу націю від загроз. Це призведе до занепаду не лише з людського, але й з економічного погляду».

Студенти кажуть, що не збираються опускати руки.

[Келсі Кемпбелл, студентка]:
«Ця пандемія мені показала, що я знаю набагато менше, ніж уважала. Коли люди запитують, що можна зробити в тій чи іншій ситуації, я хочу знати відповіді на ці запитання».

Варто зазначити, що з 2010 року в США діє Закон про захист пацієнтів і доступну охорону здоров’я, яку розробив колишній президент Барак Обама. Дональд Трамп, профспілки та представники бізнесу критикують його за збільшення суспільних витрат та бюджетного дефіциту.
Коротке посилання на цю сторінку:

У США дедалі більше студентів обирають навчальні програми громадської охорони здоров’яПівденнокореєць обіцяє завжди користуватися смартфонами LG, які зникають із ринкуРеставратор переїхав із Греції до Туреччини, щоб рятувати фрески християнських церковВ індійському селі досі добувають сіль методом випарюванняЯпонець урятував 200-річний сімейний бізнес, попри цунамі 2011 року та пандемію COVID-19Звела пандемія: як подружилися британський студент і француженка-довгожителькаСудно з іспанськими коровами після двох місяців вимушеного плавання причалить у КартахеніУкраїнцям пропонують відчути ДТП на спеціальному симуляторіУ Франції почали спилювати дуби для відновлення собору Паризької БогоматеріНа водоочисній станції в Австралії харчові відходи перетворюють на електроенергію